Mönchengladbach – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Augsburg 0:0 (kon.) | Hamburg – W. Brémy 2:2 (kon.)
Ingolstadt – Wolfsburg 1:1 (kon.) | Frankfurt – Dortmund 2:1 (kon.) | Bayern – Leverkusen 2:1 (kon.)
Eintracht Frankfurt
2:1 (0:0)
Borussia Dortmund
Sobota 26.11.2016, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga • 12. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak vám přeji příjemný zbytek sobotního podvečera. U sledování dalších on-lině zápasů na počtenou. Loučí se s vámi Daniel Kinc. (18:14:08)
    Utkání nakonec zvládli lépe domácí, kteří zvítězili 2:1!

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 18:11.

Utkání je u konce! Domácí nakonec po krásné bitvě obrali o všechny tři body favorizovaný Dortmund a vyhoupli se na třetí místo v tabulce!

Druhý poločas otevřel svou trefou Hustzi, který si naběhl na pas Chandlera, a z první zamířil přesně a nekompromisně pod břevno. Vyrovnání se v tlaku hrající hosté dočkali až třináct minut před koncem, kdy si na centr střídající Dembélého naběhl Aubameyang a přesnou hlavičkou rozvlnil síť. Domácí si však za minutu vzali vedení zpět, když se po nabídce od Hustziho opět do míče střídající Seferovič, jenž přízemní ranou k pravé tyči vystřelil Eintrachtu všechny tři body!

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Marcel Schmelzer (Borussia Dortmund).

90+4
    V úplně poslední šanci byl po přihrávce Reuse Aubameyang, který byl lehce faulován, ale nakonec se penalta nepískala.
    90+3. Ousmane Dembèlé (DOR)

90+3
    Neuvěřitelná šance hostů na závěr zápasu! Střídající Dembélé vzal celou akci na sebe, zmátl kličkou obránce, ale jeho rána na zadní tyč zazvonila jen o břevno!

90+2
    Dopředu se po křídle v brejku vydal Fabián, jenž centroval na zadní tyč na Seferoviče, ale jeho centr byl nakonec odvrácen.

90+1
    Žlutou kartu dostává Lukas Hradecky (Eintracht Frankfurt).

90+1
    Standardní situaci rozehrál Marco Reus, ale jeho pas domácí odvrátili a následně rána Castra mířila vysoko nad branku.

90
    Nastavují se tři minuty!

90
    Žlutou kartu dostává Mijat Gaćinović (Eintracht Frankfurt).

89
    Dembélé se znovu prohnal po pravé straně domácí si nyní dali pozor a dokázali odvrátit míč do bezpečí.

88
    Hostům se čas na případné vyrovnání velmi krátí, zatímco domácí nyní drží míč v rohu hřiště a šetří cenné vteřinky.

87
    A ani ne o půl minuty později překazil akci Dortmundu ofsajd, v němž se podruhé v krátkém sledu nacházel navrátilec do sestavy Borussie Marco Reus.

86
    Další akci hostů zastavuje ofsajd, v němž se nacházel Marco Reus.

85
    Nakonec si na míč naskakoval Hector, jehož hlavička byla ale zablokována a balón bleskově odkopl připravený Schmelzer.

Daniel Kinc

Branky: 46. Huszti (Chandler), 78. Seferović (Huszti) – 77. Aubameyang (Dembèlé)

Karty:   34. M. Hector (FRN), 45+3. Fabián (FRN), 90. Gaćinović (FRN), 90+1. Hradecky (FRN) – 65. Papastathopoulos (DOR), 74. G. Castro (DOR), 90+5. Schmelzer (DOR)

Eintracht Frankfurt: Hradecky – Abraham, Hasebe, Vallejo – Chandler, Huszti (82. Barkok), M. Hector, Oczipka – Fabián, Meier (C) (70. Seferović), Gaćinović.
    Náhradníci: Lindner – Barkok, Bunjaki, Rebić, Hrgota, Zorba, Seferović.

Borussia Dortmund: Weidenfeller – Piszczek, Papastathopoulos, Ginter, Schmelzer (C) – Weigl (58. Rode) – Schürrle (59. Dembèlé), M. Götze, G. Castro – Ramos (59. Reus), Aubameyang.
    Náhradníci: Bonmann – Durm, Bartra, Dembèlé, Reus, Pulisic, Rode.

Rozhodčí: Wolfgang Stark – Mike Pickel, Martin Petersen