Monaco – Marseille 4:0 (kon.) | Bordeaux – Dijon 3:2 (kon.) | Montpellier – Nancy 0:0 (kon.)
Nantes – Lille 0:0 (kon.) | Caen – Guingamp 1:1 (kon.) | Méty – Lorient 3:3 (kon.)
Girondins Bordeaux
3:2 (0:1)
Dijon FCO
Sobota 26.11.2016, 20:00 • Stade Matmut-Atlantique, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:53:45)

Domácí se radují, takový obrat asi čekal málokdo! Do druhého poločasu vstoupilo úplně jiné Bordeaux, než které jsme viděli v poločase prvním. Domácí bleskově srovnali a měli i další šance, ale ty využít nedokázali. Když se v 62. prosadil Tavares a hosté šli znovu do vedení, byla situace vážná. Vyrovnat se domácím podařilo v samém závěru, kdy v 88. minutě srovnal Kamano po rohovém kopu Plašila. A aby toho nebylo málo, tentýž hráč ve třetí nastavené minutě rozhodl o tom, že tři body zůstanou doma!

90+4
    90+3. François KAMANO - 3:2

90+3
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Obrat dokonán! Přihrávku Méneze, z levé strany, obránce přizvedl a míč dopadl ke vzdálenější tyči, kde byl nikým nehlídaný FRANÇOIS KAMANO, který jen nastavil nohu a poslal míč do branky.

90+2
    Rozhodčí se rozhodl nastavit čtyři minuty, hosté se z volného kopu neprosazují, Prior nemusel zasahovat.

90+1
    Julio Tavares faulován na útočné polovině Kamanem a hosté získávají volný kop.

90
    Poslední minuta, vyrovnávací gól Bordeaux přišel opravdu doslova za pět minut dvanáct.
    88. François KAMANO - 2:2

88
    Pouze roh, nicméně domácí z něho vyrovnávají! Jaroslav Plašil poslal centr přesně na hlavu FRANÇOISE KAMANA, který ho poslal do branky Dijonu.

88
    Domácí rozehráli, ale je z toho pouze roh.

87
    Jordan Lotiès fauluje Kamana a domácí získávají přímý kop, v těsné blízkosti pokutového území Dijonu!

86
    Bordeaux se nyní snaží vrhnout poslední zbytky sil do útoku.

85
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Cédric Varrault, přichází Jordan Lotiès.

81
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Fouad Chafik, přichází Vincent Rüfli.

81
    Dijonu se nabízí další standardka na útočné polovině, tentokrát ale poměrně daleko od pokutového území soupeře.

80
    Centr domácích do vápna Dijonu, Baptiste Reynet si míč stahuje ze vzduchu.

78
    Ani z rohového kopu hosté branku Priora neohrozili, ale zůstávají u míče na útočné polovině.

77
    Mehdi Abeid rozehrál, zkusil poslat přízemní pas na bližší tyč, ale obránce odehrál míč na roh.

Martin Dvořák

Branky: 48. Rolán (Kamano), 88. Kamano (Plašil), 90+3. Kamano – 44. Abeid, 62. Tavares (Diony)

Karty:   64. Lees-Melou (DIJ), 69. Bouka Moutou (DIJ)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 8:5. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:14.
    Girondins Bordeaux: Prior – Sabaly, Lewczuk, Pallois, Poundjé – Plašil, Toulalan, Vada (46. Kamano) – Malcom (67. Ménez), Rolán, Ounas (67. Laborde).
    Náhradníci: Bernardoni – Kamano, Youssouf, Ménez, Sertic, Contento, Laborde.

Dijon FCO: Reynet – Varrault (85. Lotiès), Abdelhamid, Lang – Chafik (81. Rüfli), Lees-Melou, Abeid, Marié (63. Gastien), Bouka Moutou – Diony, Tavares.
    Náhradníci: Leroy – Amalfitano, Rüfli, Lotiès, Sammaritano, Gastien, Riviére.

Rozhodčí: Varela – Plancon, Henninot