Monaco – Marseille 4:0 (kon.) | Bordeaux – Dijon 3:2 (kon.) | Montpellier – Nancy 0:0 (kon.)
Nantes – Lille 0:0 (kon.) | Caen – Guingamp 1:1 (kon.) | Méty – Lorient 3:3 (kon.)
SM Caen
1:1 (0:0)
EA Guingamp
Sobota 26.11.2016, 20:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo
    S konstatováním, že zápas mezi SM Caen a EA Guingamp skončil remízou 1:1 se s vámi loučím, a přeji vám hezký zbytek víkendu.

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:4.
    Střely mimo: 6:5.
    Rohy: 5:2.
    Ofsajdy: 1:1.
    Fauly: 11:18. (21:55:12)

Je to tak. Dnešní zápas mezi SM Caen a EA Guingamp končí remízou 1:1. První poločas byl v podání obou týmů jedna velká nuda, ale hlavně domácí v tom druhém hodně přidali. Několik šancí sice spálili, ale nakonec se přeci jen radovali z první vstřelené branky. Ta přišla v 79. minutě, kdy Rodelin prodloužil volný přímý kop a pokořil tak hostujícího gólmana. Hned o šest minut však bylo srovnáno. Briand předvedl parádní pas a první vážnější šance Guingampu v utkání tak po spolupráci Mendyho s De Pauwem skončila brankou. Remíza je možná pro domácí tým poněkud krutá, ale před zápasem si troufnu tvrdit, že by ji brali.

90+3

90+3
    Tomu se však útok nevyvedl a utkání tak pravděpodobně skončí remízou.

90+2
    Ten také přišel, ale Johnsson jej pouze ukryl v náručí. Hostující brankář tak bude moci rozjet jednu z posledních šancí jeho celku.

90+1
    Blas byl příliš aktivní a rozhodčí tak píská jeho prohřešek proti pravidlům. Můžeme očekávat dlouhý balon domácích do vápna soupeře.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Ten však nepřišel a u míče jsou tak opět domácí. Ti cítí, že by si za svůj výkon ve druhém poločase zasloužili výhru a snaží se ještě přidat druhý gól.

89
    Míč je ovšem opět na kopačkách hostů, kteří s ním kombinují na vlastní polovině a hledají vhodný okamžik k útoku.

88
    Ke slovu se dostal i Guingamp, který rozjel útok po pravé straně, ale následný pas na Mendyho již nebyl tak úspěšný jako před pár minutami.

87
    Neudeří. Jejich snažení zastavuje hvizd rozhodčího, který signalizuje útočný faul na hostujícího brankáře Johanssena.

86
    Domácí se nevzdávají a podařilo se jim vybojovat opět volný přímý kop. Udeří i tentokrát?
    85. Nill De Pauw - 1:1

85
    Guingamp právě vstřelil branku!
    Tak to byla hodně rychlá odpověď! Briand našel pefrektním pasem Mendyho, jehož střelu ještě zvládl jeden z obránců vykopnout z brankové čáry, ale na následnou dorážku NILLA DE PAUWA již nikdo dosáhnout nedokázal! Pět minut před koncem tak začínáme od nuly. Asistence: Alexandre Mendy

84
    Guingamp uklidnil hru a kombinuje s míčem na polovině soupeře. Domácí celek pravděpodobně čekají hodně krušné chvíle v závěru zápasu.

83
    Guingampu se dnes absolutně nedaří. Caen perfektně brání a svého soupeře prakticky k ničemu ještě nepustilo.

82
    Domácí celek pokračuje v útočení a snaží se přidat další gól. Centr střídajícího Seubeho však skončil hodně mimo branku.

82
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Ivan Santini, přichází Nicolas Seube.