Minnesota – Pittsburgh 6:2 (kon.) | Anaheim – Chicago 2:3 (kon.) | San Jose – NY Islanders 3:2 (kon.)
Washington – Buffalo 3:1 (kon.) | Nashville – Winnipeg 5:1 (kon.) | Boston – Calgary 1:2 (kon.)
New Jersey – Detroit 4:5 (po pr.) | Tampa – Columbus 3:5 (kon.) | Dallas – Vancouver 2:1 (kon.)
Arizona – Edmonton 3:2 (2:1 po s.n.)
Nashville Predators
5:1 (0:1, 3:0, 2:0)
Winnipeg Jets
Sobota 26.11.2016, 00:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL
    Po úvodní dvacetiminutovce Preds ztráceli, poté ale roztočili ofenzivní kolotoč.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (02:49:29)

Utkání sledovalo 17 192 diváků.

Utkání je u konce a byť to po první třetině nevypadalo, z výhry se raduje domácí tým. Ten na svou výhru dal definitivní razítko dal dvěma góly v poslední třetině a zápas tak skončil výsledkem 5:1. Jako první se v této třetině prosadil Colin Wilson a definitivní pojistku dal Ryan Johansen. Hosté tak ze svého tripu odjíždí velice nespokojení, na výletě nevybojovali ani bod.

59:24
    Po dlouhém pasu dopředu se na pravé straně snažil uvolnit Wilson, po kličce doleva už byl ale odzbrojen.

58:31
    Morrissey nemá komu, vyráží tak dopředu sám.

57:39
    Thorburn je již na ledě, z této přesilovky nebylo nic.

57:00
    Domácí se v přesilové hře nikam neženou, nemají ani důvod. Jak se zdá, o výsledku je již rozhodnuto.

55:39
    Další přesilovka pro Nashville. dvě minuty za nedovolené bránění dostal Chris Thorburn.

55:24
    S pukem na holi udělal kolečko v útočném pásmu Johansen, dobře si jej kryl tělem, k střele se ale nedostal.

54:36
    Přes obránce pálil Wilson, ten puk srazil a Hellebuyck tak nemusel zasahovat.

54:15
    Ve středním pásmu si vybojoval puk Forsberg a zprava vyslal štiplavou střelu. Hellebuyck kryl a přerušil hru.

53:09
    Hosté v útoku a Rinne si připsal těžký zákrok. Puk by zřejmě normálně letěl mimo, ale do střely vložil hůl Josi a změnil směr dráhy letu přímo na svého gólmana. Lapačka páchla do vzduchu a schovala puk, mířící do branky.

52:42
    Domácí pouze drží puk a čekají na vhodnou šanci na průnik do útočného pásma.

51:50
    Už zase hrajeme, hosté se snaží o soustředěný tlak a alespoň snížení hrubě nepovedeného skóre.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 26. C. Wilson (Fisher), 27. Johansen (Fisher), 38. Neal (Johansen, Josi), 43. C. Wilson (Fisher, Josi), 49. Johansen (Forsberg, Arvidsson) – 15. Byfuglien (Ehlers, Stafford)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, P. K. Subban (A), Ekholm, Y. Weber, Bitetto, Irwin – Neal (A), Johansen, Arvidsson – C. Smith, Ribeiro, Forsberg – Åberg, Fisher (C), C. Wilson – Watson, Järnkrok, Sissons.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Byfuglien (A), Chiarot, Trouba, Morrissey, Postma, Stuart – Wheeler (C), Scheifele (A), Laine – Stafford, Petan, Ehlers – B. Tanev, Lowry, Daňo – Thorburn, Copp, Connor.

Rozhodčí: O'Rourke, Furlatt – Pancich, Barton

Diváci: 17 192