Příbram – Teplice 3:2 (kon.) | Opava – Slovácko 1:1 (2:4 po pen.) | Olomouc – Hlučín 2:1 (kon.)
Plzeň – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Zlín – Hr. Králové 0:0 (8:7 po pen.) | Jihlava – Karviná 1:3 (kon.)
Pardubice – Brno 5:2 (kon.) | Ostrava – Slavia 3:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:3 (0:2)
MFK Karviná
Sobota 26.11.2016, 13:00Celostátní liga staršího dorostu • 16. kolo

Karviná je vítěz vyrovnaného utkání. Jihlava sice vstoupila do druhého poločasu výborně a měla spoustu času na vyrovnání. Domácí ale měli velké problémy se dostat do zakončení. Hosté naopak měli ke konci zápasu velký tlak ze, kterého si dokázali vybojovat penaltu a tu následně proměnit. (15:00:12)

92

92
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Nimely, přichází Hruška.
    90. NIMELY - 1:3

90
    Karviná právě vstřelila branku!
    SYLVANUS NIMELY úspěšnou penaltou potvrzuje výhru hostů!

90
    V závěru zápasu bude kopat penaltu ještě Karviná.

90
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Pisarek, přichází Egri.

88
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Průša, přichází Kafoněk.

83
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Matulka, přichází Trojánek.

77
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Časta, přichází Fikar.

75
    Následně si Jihlava vytvořila menší tlak, Karviná se ale bez problémů ubránila.

73
    Hejdova střela skončila na břevně, hosté si mohli před koncem zápasu pojistit vedení.

63
    Žlutou kartu dostává Hejda (MFK Karviná).

60
    Jihlava sice ve druhé půli zvýšila svoji aktivitu, kromě penalty ale téměř neohrozila bránu Karviné.