Novokuzněck – Toljatti 3:2 (kon.) | Novosibirsk – Nižněkamsk 2:6 (kon.) | Omsk – Kazaň 2:3 (po pr.)
Jekatěrinburg – Kunlun 4:3 (kon.) | N.Novgorod – Minsk 1:4 (kon.) | Soči – Záhřeb 0:1 (kon.)
Spartak Moskva – HC Slovan 4:2 (kon.) | Riga – Jokerit 1:2 (kon.)
Avangard Omsk
2:3 (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)
Ak Bars Kazaň
Sobota 26.11.2016, 12:00 • Omsk Arena • KHL

Viděli jsme velice kvalitní a atraktivní zápas, který skončil s dobrým koncem pro hráče Kazaňe. V první třetině byl jasně lepší domáci Omsk a ukončil třetinu svým těsným vedením. Druhá třetina začala ,ale velkým tlakem Kazaňe, která obrátila výsledek na svou stranu a vedla 2:1. Koncem druhé třetiny, ovšem vyrovnal po dobrém nahození Medvěďeva od mantinelu beckhendovým zakončením Pyanov. Třetí třetina se nesla ve velice opatrném a obranném duchu a tak muselo zápas rozhonout prodloužení, ve kterém se trefil hostující obránce Jarullin. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy napočtenou, loučí se svámi Marek Homoláč, přeji Vám příjemný zbytek dne, nashledanou. (14:25:43)

61:19 Albert JARULLIN - 2:3

61:19
    Kazaň vstřelila branku!
    Lukojanov zavezl puk do pásma obehrál si domácího obránce a přihrál svému spoluhráči v útoku Tkačovovi, který pěknou a přesnou přihrávkou našel hostujícího obránce JARULLINA, který velice tvrdou střelou prostřelil domácího brankáře Furcha. Autor branky: A.Jarullin. Asistence: v.Tkačov, A. Lukojanov.

60:50
    Ani jeden z týmů se zatím nedostal ke střele.

60:40
    Menší potyčka mezi Sobotkou a Ohtamem.

60:30
    Medvěďev se snaží rozjet útočnou akci domácích.

60:01

Z chvíli začne prodloužení.

Třetí třetina byla velice opatrná a byla vidět hlavně dobrá obranná hra obou celků. V této třetině si každý tým připsal po jedné velké šanci.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Vypadá to že se hra nerozhodne v záklaní hrací době a bude se prodlužovat.

59:30
    Omsk vyhazuje puk ze svého pásma a osvobozuje se.

59:10
    Oddechový čas pro domácí.

58:50
    Velice dobrá práce Čibisova, který se nenechal odstavit domácím obráncem a dobře bojoval zabrankou Furcha.

58:00
    Další velice jistý zákrok Furcha po střele hostujícího Tkačova.

57:30
    Jiří Sekáč nahazuje puk do utočného pásma, kde si ho bere domácí Medvěďev.

56:40
    Po propagační střele Tkačova kryje kotouč do své lapačky brankář Furch.

Marek Homoláč

Branky a nahrávky: 7. Booth (Chochrjakov), 40. Pjanov (J. Medveděv) – 23. S. Zacharčuk (Obuchov), 28. Malychin (Elliott, Obuchov), 62. Jarullin (Tkačjov, Lukojanov)

Avangard Omsk: Furch (Šilin) – J. Medveděv, Martynov, Nikitin, A. Osipov, Gustafsson, Ahnelöv – Pestuško, Pěrežogin, Sobotka – Burdasov, Booth, Chochrjakov – Zubov, Pjanov, I. Michejev – Lemťugov, Juňkov, Fiščenko.
    Ak Bars Kazaň: Garipov (S. Galimov) – Sidorov, Ohtamaa, Jarullin, Tokranov, Elliott, S. Zacharčuk, D. Musin – Obuchov, Malychin, Varnakov – Sekáč, Azevedo, Svitov – Čibisov, Tkačjov, Lukojanov – M. Gluchov, An. Popov, Glinkin.

Rozhodčí: A.Belov, R.Gofman