Kladno – HC Litvínov 6:3 (kon.) | Kolín – Č. Budějovice 1:5 (kon.) | Zlín – Vítkovice 1:5 (kon.)
Chomutov – HC Plzeň 2:5 (kon.) | Sparta – K. Vary 3:2 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 4:3 (po pr.)
Havířov – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Vsetín – Jihlava 0:4 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 2:9 (kon.)
Letňany – Slavia 3:5 (kon.) | Třinec – Olomouc 7:1 (kon.)

57:52
    Probíhají poslední dvě minuty utkání a třetí gól pořádně zatápí pod kotlem Energie!

56:15
    Sparta právě vstřelila branku!
    MIROSLAV DANI právě vystřelil velkou úlevu pro sparťanskou střídačku, když se z hranice pravého kruhu zmocnil odraženého puku a zakončil do odkrytého brankoviště! Asistence: Jan Hanuš, Štěpán Čech.

54:12
    Nacházel ze pokusil vyhodit puk před Mičána, touš nakonec skončil až v ochranné síti.

53:33
    Mičán nyní působí podstatně jistějším dojmem na rozdíl od prvních dvou třetin.

52:59
    Čermák se ocitl v akci tři na jednoho a nakonec se mu přeci jen podařilo ubruslit dojíždějícím bekům, objel brankoviště a pokusil se zakončit z otočky. Střelu si ale nestačil řádně zpracovat a ze šance nic nebylo.

52:11
    Před Beranem se strhl závar, který způsobili dojíždějící hráči. Domácí Nacházel nakonec na karlovarského strážce branky upadl a sudí hru přerušuje.

51:28
    Pšeničkův únik skončil tvrdým nárazem na mantinel, na který jej natlačil Zavřel. U puku jsou nyní hosté.

50:01
    Kropáček se ocitl úplně osamocen v karlovarské třetině. Sparta je nyní v ofenzivní činnosti trochu zmatená.

49:39
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Pavel – 2 min., sekání).

49:04
    Sparta se vrací do obranné třetiny a střídá.

48:22
    Sparťanská střídačka se bouří, klukům se zcela jistě nový vývoj zápasu příliš nelíbí.

48:10
    Mičán se v obklíčení předvedl rozehrávkou na hole svých spoluhráčů, ti se nakonec ubránili opět za cenu zakázaného uvolnění.

47:42
    Puk se dostal až k Beranovi, který jej raději přikrývá lapačkou. Hra se přerušuje.

47:00
    Do volného trojúhelníku mezi Beranovy betony mířil Čech, ten ale o dobrý kus minul.

Petra Pilbauerová

Branky a nahrávky: 7. Švarc (Kropáček), 11. Čech (Pavel, Pika), 57. Dani (Hanuš, Čech) – 42. Slabý (Hotěk), 47. Hotěk (Slabý, Tlačil)

HC Sparta Praha: Mičán (Škorpík) – Haš, Vízner (C), Hadamczik, Havlín, Hanuš (A) – Čermák, Vitouch, Švarc, Nacházel, Gnusin, Dani, Pšenička, Pika, Kropáček, Čech, Vorobjev, Pavel. Trenér: Richard Žemlička.
    HC Energie Karlovy Vary: Beran (Kašpar) – Cankov, Zavřel, Štaif, Přibyl (A), Ptáček, Kala, Klejna (A) – Holub, Habr, Maydl, Slabý, Tlačil, Halberštát (C), Hotěk, Petrov, Jílek. Trenér: Václav Eismann

Rozhodčí: Würtherle – Kepner, Marek.