Kladno – HC Litvínov 6:3 (kon.) | Kolín – Č. Budějovice 1:5 (kon.) | Zlín – Vítkovice 1:5 (kon.)
Chomutov – HC Plzeň 2:5 (kon.) | Sparta – K. Vary 3:2 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 4:3 (po pr.)
Havířov – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Vsetín – Jihlava 0:4 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 2:9 (kon.)
Letňany – Slavia 3:5 (kon.) | Třinec – Olomouc 7:1 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:3 (2:0, 1:2, 0:1 - 1:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 26.11.2016, 12:30Extraliga staršího dorostu • 26. kolo

To je vše, děkuji za pozornost a u dalších onlajnů se budu těšit na shledanou. (14:44:06)

Bílí Tygři sice v utkání promarnili tříbrankové vedení, ale nakonec se přece jen radují z vítězství. V nastaveném čase přiřkl svěřencům Jiřího Kudrny bod navíc Vítek Turský.

60:38
    Liberec právě vstřelil branku!
    Je dobojováno! Rozhodující gól utkání střílí liberecký kapitán VÍTEK TURSKÝ, jehož tvrdá rána zapadla přesně do horního kouta havlíčkobrodské brány. Asistence: Jan Šír, Jan Jeník.

60:15
    Veverkovu dělovku příklepem Hrstka vytěsnil ramenem nad.

60:01

Šedesát minut o vítězi nerozhodlo, a tak po krátké pauze uvidíme prodloužení.

60:00

59:20
    Bouřil vypálil bekhendem nad hostující klec.

58:53
    Piskač vypálil ihned po buly nad Hrstkovu klec a zápas nejspíše směřuje do prodloužení.

57:51
    Šírovo nahození od modré čáry skončilo na vrchní síťce brány, kde ho rychle přikryl Blažek.

56:40
    Habermann pozdravil Blažka pořádnou dělovkou od modré, hostující gólman byl pozorný.

55:51
    Obrovský závar před hostující klecí! Kotouč za brankovou čáru se postupně snažili dotlačit Burda, Jeník a Turský. Hosté však svoji klec dokázali ubránit.

Oddechový čas pro hosty.

54:35
    Šafařovský vystřelil příklepem z bezprostřední blízkosti a rozvlnil boční síť.

53:47
    Bálikovu střelu srazil Přibyl na Krejsovu hůl, jenže jakkoliv se liberecký bek snažil vystřelit rychle, Blažek se v klidu stihl přesunout.

52:55
    Turský od modré vyprášil jen Blažkovu lapačku.

52:18
    Tygři v přesilovce zatím nezáří, teď se navíc hra po jejich icingu přesune před Hrstku.

Jan Kousal

Branky a nahrávky: 7. Piroutek (Hájek, Dospěl), 20. Aubrecht (Bouřil), 24. Jeník (Burda), 61. Turský (Šír, Jeník) – 25. Piskač (Tecl), 28. Piskač (Polák), 46. Teplý (Horák)

Bílí Tygři Liberec: Hrstka (Zajíček) – Aubrecht, Krejsa, Turský (C), Charvát, Habermann, Had, Ira, Bálik – Dospěl, Šíp, Šír, Mocek, Litera, Jeník, Bitman, Hájek, Burda, Piroutek, Šafařovský, Bouřil
    BK Havlíčkův Brod: Blažek (Folvarský) – Zvěřina, Polák, Adam, Rubner, Horák, Lachman – Piskač, Pejchal, Donda, Tecl, Přibyl, Veverka, Pokorný, Cachnín, Teplý (C)

Rozhodčí: Wagner – Grundler, Košťálová