Litovel – Zubří 32:34 (kon.) | Nové Veselí – Dukla 29:26 (kon.) | Kopřivnice – Plzeň 26:27 (kon.)
Jičín – Frýdek-M. 25:24 (kon.) | Královo Pole – Hranice 22:26 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
26:27 (15:13)
Talent tým Plzeňského kraje
Sobota 26.11.2016, 18:00Chance Extraliga mužů • 12. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:32:13)

Plzeň dlouho nepotvrzovala roli favorita, prohrávala několikrát dokonce i o tři branky, ale v závěru zápasu se ukázala zkušenost Plzně, která si vytvořila dostatek šancí na otočená skóre. Kopřivnice podala vynikající výkon především v prvním poločase, ale dnes to na vítězství nestačilo a raduje se soupeř.

Konec zápasu. (26:27)

60
    Oddechový čas pro domácí. (26:27)
    60
    Poloz dává sedmičku a favorit dnešního zápasu jde minutu před koncem do vedení. (26:27)

59
    Oddechový čas pro hosty. (26:26)

59
    Ani na jedné straně nevyšly rychlé útoky. Kopřivnice má nyní jedinečnou šanci na vyrovnání a to se také děje. Z blízkosti prostřelil brankáře Petřík. (26:26)

58
    Plzeň mohla jít opět do dvoubrankového vedení, ale Tonar poslal míč nad břevno. (25:26)

57
    Kopřivnice snižuje po výborné střele ze střední vzdálenosti. (25:26)

56
    Kopřivnice měla velmi těžkou pozici na levé straně a toho využívá po zisku míče hostující Škvařil. Plzeň je na nejlepší cestě k vítězství. (24:26)

56
    Plzeň se dostává do vedení. Do útoku se dostal velmi rychle Šafránek a přidává gól. (24:25)

56
    Vyrovnaný stav pokračuje. Je tu srovnáno a Plzeň chce z dnešního zápasu vítězství. (24:24)

55
    Kopřivnice jde do vedení. Po rychlém brejku neměl plzeňský brankář šanci. (24:23)

54
    Velké šance ani na jedné straně nebyly využity. Při nerozhodném stavu se Plzeň mohla dostat do vedení, ale přišla nepřesná nahrávka. (23:23)

52
    Kopřivnice se ale nevzdává. A přidává rychlou střelou zápěstím další branku ze středu pole. Srovnáno. (23:23)

51
    Plzeň jde po nepřesné přihrávce soupeře do protiútoku a je tu branka. (22:23)

50
    Deset minut před koncem jde Plzeň do vedení, když brankář Kopřivnice byl bez šance. Na druhé straně ale přichází rychlé vyrovnání. (22:22)

49
    Oddechový čas pro domácí. (21:21)

49
    Je tu ale velmi rychlé vyrovnání domácího celku. Na pravém kraji si uvolnil Rachač a přidává branku. (21:21)

Vít Schück

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Lipový, Střelec, Rachač, Veřmiřovský, D. Zima, Jan Gřes, Hečko, Mička, Petřík, Ji. Gřes, Fulnek, Filouš, Hanus, Mynář, Bukovský.
    Talent tým Plzeňského kraje: Štochl, Herajt, K. Šmíd – Fořt, Wildt, Jonáš, Šafránek, M. Škvařil, Blecha, M. Ivancev, J. Tonar, Mandaus, Vinkelhöfer, M. Tonar, Poloz, Mitic, Šindelář, Stojanovic, Šíra.