Dunajská Streda – Michalovce 2:1 (kon.) | Podbrezová – Senica 2:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Prešov 3:0 (kon.)

90+1
    Už plynie nadstavený čas, konkrétne jeho prvá minúta. Čakať nás bude ešte jedna.

90
    Sledujeme posledné sekundy riadnej hracej doby, čakáme už len na údaj o prípadnom nadstavenom čase.

89
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Pappe Macou Sarr, prichádza András Mészáros.

89
    Naopak, Michalovce musia čoraz častejšie otvárať svoju obranu a skúšať to smerom dopredu za každú cenu. A to aj napriek tomu, že aj naďalej pokračujú bez vylúčeného Lazarusa.

88
    Prebiehajú posledné minúty druhého polčasu, Dunajská Streda sa už bude zameriavať zrejme len na pozorné bránenie jednogólového vedenia.

87
    Na opačnej strane sa do zakončenia hlavou natlačil Pambou, ktorý mohol definitívne rozhodnúť o víťazstve domácich, avšak táto lopta smerovala len nad bránu stráženú Matúšom Kirom.

87
    To by ale museli pred pokutovým územím súpera presnejšie kombinovať.

86
    Lopta skončila za postrannou čiarou, stalo sa tak po kontakte s jedným z domácich futbalistov. Michalovce tak budú môcť postupovať smerom dopredu.

86
    Sarr to skúšal akýmsi oblúčikom na pravú stranu, kde sa mal ocitnúť Živković. Ten síce k lopte dobehol, bolo to ale o čosi neskôr, ako predpokladal jeho spoluhráč.

85
    Posledných 5 minút druhého polčasu. Budeme zvedaví na to, či sa ešte hlavný arbiter Smolák rozhodne nedstaviť vyšší počet minút, alebo zápas nadstaví len o niekoľko sekúnd. V prvej možnosti zmysel nevidíme, keďže druhý polčas sa zbytočne neprerušoval.

83
    Vráťme sa ale k dianiu na trávniku, kde domáci držia loptu na svojich kopačkách a nedávajú tak svojmu súperovi šancu na založenie gólovej akcie.

82
    Michalovce siahli aj po poslednom striedaní, Dunajská Streda má k dispozícii jednu zmenu na trávniku. Predpokladáme, že si ju nechá na absolútny záver stretnutia.

81
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Igor Žofčák, prichádza Martin Regáli.

81
    Lopta je ale len na kopačkách domácich futbalistov, ktorí sa jej neplánujú v najbližších minútach vzdať. Tak Zemplín Michalovce to bude mať už len veľmi ťažké.

80
    Do konca zápasu ostáva posledných desať minút. Uvidíme, či sa ešte Michalovciam podarí s výsledkom niečo urobiť.

78
    Dunajská Streda dala gól!
    Zdá sa, že dnes Dunajská Streda predsa len zvíťazí. Štepanovský totiž vyslal do pokutového územia dokonalý center, do ktorého sa hlavou oprel KRISTOPHER ANDRÁS VIDA. Lopta už následne prepadla za bezmocného Kiru.

77
    Sarr si na ľavej strane zasekol súpera, následne loptu posunul do stredu pokutového územia, odkiaľ sa ešte lopta dostala k Živkovićovi. Ten to skúsil akýmsi strieľaným centrom, ktorý skončil na konštrukcii brány.