Opava – Nový Jičín 3:1 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 1:3 (kon.) | Šumperk – Poruba 2011 3:2 (kon.)
Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Klášterec nO – Klatovy 2:5 (kon.) | Vsetín – Technika Brno 6:0 (kon.)
Písek – Tábor 1:4 (kon.) | Žďár n/S – Nymburk 6:3 (kon.) | Sokolov – Vrchlabí 2:9 (kon.)
Jindř. Hradec – David Servis 5:8 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 6:5 (kon.) | Děčín – Bílina 7:2 (kon.)
Kobra – Řisuty 9:2 (kon.) | Trutnov – Jablonec n/N 1:5 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
6:3 (3:0, 1:0, 2:3)
NED Hockey Nymburk
Sobota 26.11.2016, 17:30 • Bouchalky • 2. liga skupina Střed (ČR) • 17. kolo

Je konec. Ve třetí třetině nejprve snížil náskok domácích Eis. Jenže domácí během chvilky snížili a vzali si zpátky tříbrankové vedení po gólu Beneše. O dvě minuty později se prosadili zas hosté, když se trefil Stehlík. Tři minuty před koncem se ještě trefil Čtvrtečka, ale to bylo od hostů vše. Naopak do prázdné brány potvrdil výhru Žďáru Pleva, který tak stanovil konečné skóre na 6:3 pro Plameny. Ode mě je to pro dnešek vše a příště na schledanou. (19:50:59)

59:55
    Žďár právě vstřelil branku!

Po chybné rozehrávce hostů se na polovině dostal k puku MARTIN PLEVA na kterého čekal lehký úkol a to zavézt kotouč do osamocené brány. Což se mu také povedlo.

59:20
    Matoušek je na střídačce a hosté jsou v šesti.

59:15
    Po špatné rozehrávce hostů se bude vhazovat ve středním pásmu.

58:00
    Do konce zápasu zbývají poslední dvě minuty.

56:56
    Nymburk právě vstřelil branku!

Za bránou stojící Smejkal nasměroval nahrávku před brankoviště kde střelou z první nasměroval puk do brány VÁCLAV ČTVRTEČKA. Asistence: Jan Smejkal, Dominik Barbora

56:07

56:05
    Staňkovu střelu od modré přikryl v klidu hostující brankář v lapačce.

55:35
    Po střele se odrazil puk do ochranné sítě. Bude se vhazovat před Matouškem.

55:11
    Dostaly se do útočného pásma a rozehráli slibnou kombinaci, ale žádnou nedotáhli zatím až do brány.

54:35
    Plameny čeká přesilovka 5 proti 3.

54:07
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Barbora – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

54:02
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Knesl – 2 min., faul kolenem).

53:48
    Do samostatného úniku se z čista jasna dostal Kovářů, ale beckhendovou kličkou na Matouška nevyzrál.

53:05
    Po nahození od modré kryje puk v lapačce Řehoř a bude následovat vhazování v útočném pásmu Nymburka.

52:31
    Někdy to prostě schytají i pánové v pruhovaném...

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 11. Staněk (Kovářů, Půža), 18. Kovářů (Střecha T., Kolda), 19. Kuřitko (Bureš), 36. Střecha T, 46. Beneš (Juráň), 60. Pleva – 42. Eis (Kuzďas), 48. Stehlík (Kříž, Saňa), 57. Čtvrtečka (Smejkal, Barbora)

SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Sláma) – Pleva "C", Beneš, Staněk "A", Kolda, Smejkal, Půža, Hort – Střecha, Krupka, Kovářů, Červenka, Kuřítko, Gregar, Kunstmüller "A", Vítek D., Bureš, Kaňka, Paták, Juráň, Pazourek
    NED Hockey Nymburk: Matoušek (Brázdil) – Kříž "A", Knesl, Novák, Loučka, Rittig, Saňa, Pýcha – Bičiště "A", Šimek "C", Kuzďas, Eis, Barbora, Stehlík, Dyrynk, Ječný, Smejkal, Čvrtečka

Rozhodčí: Skopal – Maloušek, Maťašovský