Česko – Norsko 26:26 (kon.)
Česko
26:26 (15:14)
Norsko
Sobota 26.11.2016, 15:00 • Městská sportovní hala Hvězda • Turnaj O štít města Chebu

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (16:30:56)

Je konec! Dnešní zápas končí remízou 26:26. Skvělé utkání odehrála domácí brankářka Kudláčková, která si připsala několik těžkých zákroku. Také české útočnice se činily. Markéta Jeřábková je s pěti brankami nejlepší střelkyní českého výběhu.

Česko končí v Turnaji o štít města Chebu na druhém místě.

60
    Druhý poločas skončil. (26:26)

60
    Fouskeová netrefila míč do branky proti dvoučlenné obraně. Češky si berou ještě jeden oddechový čas. (26:26)

60
    Je tu ještě jeden oddechový čas pro norskou stranu. (26:26)

60
    Malá přestřelila sedmimetrový hod nad branku minutu před koncem. Velká škoda pro český celek. (26:26)

60
    Vyloučení v týmu Norsko (Wibeová). (26:26)

59
    A je srovnáno. Jacobsenová využila zaváhání českého celku dává branku. (26:26)

58
    Riegelhuthová se opřela do střely a dává gól. (26:25)

57
    Tři minuty před koncem zápasu stále vede český celek o jednu branku. A nyní dokonce o dvě. Od tyče se míč odrazil do brankářky a poté do branky. Jeřábková se může radovat. (26:24)

56
    Fantastická střela Fauskeové přesně do rohu horní části branky. (25:24)

55
    Jeřábková ve vyložené pozici nedala a nyní mají soupeřky šanci na srovnání. Český celek však drží Kudláčková a toho využívá Malá. (25:23)

54
    Oddechový čas pro norský celek. (24:23)

54
    Kudláčková je dnes velkou oporou národního týmu. Rychlá akce po které skóruje Stellnerová. (24:23)

53
    Skvělá dohrávka akce až na křídlo, kde se prosazuje Jana Knedlíková a je znovu srovnáno. (23:23)

53
    Český celek nyní nemůže dát dlouhé minuty branku. Oslabení skončilo a Češky jsou na útočné polovině. (22:23)
    52
    Kudláčková chytila velkou šanci, ale byl nařízen sedmimetrový hod a Riegelhuthová dává. (22:23)
    51
    Riegelhuthová dává sedmička přesně k tyči a je tak deset minut před koncem vyrovnáno. (22:22)