Watford – Stoke 0:1 (kon.) | Arsenal – Bournemouth 3:1 (kon.) | Manchester Utd. – West Ham 1:1 (kon.)
Southampton – Everton 1:0 (kon.)
Watford FC
0:1 (0:1)
Stoke City
Neděle 27.11.2016, 13:00 • Vicarage Road Stadium, Watford • Anglická Premier League • 13. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (14:56:14)

Fauly: 24:14.

Stoke City se může radovat ze zisku třech bodů. První poločas patřil právě Stoke, které si vytvořilo hned několik brankových příležitostí. Nakonec jen jednu proměnilo a to díky vlastní brance domácího brankáře, který si srazil do vlastní branky míč po hlavičce Marka Arnautoviće. Ve druhý půli domácí přidali v útoku, ale do nebezpečnější šance se nedostali a tak mohl být Lee Grant v klidu. Tři body putují na konto Stoke City!

90+4

90+3
    Také Behrami dostává žlutou kartu za nepřiměřený zákrok na soupeře.

90+3
    I v deseti hráčích se domácí ještě snaží se zápasem něco udělat, ale zatím se jim to příliš nedaří. Dlouhý pas do šestnáctky našel jen vytáhlého útočníka Stoke Crouche.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.
    90. Červená karta po 2. žluté

90
    Roberto Pereyra se postaral o rozehrání, ale míč se dostal jen k Shaqirimu, který unikal do útoku. Britos po něm sáhl a za to dostává žlutou kartu. Je to pro něj již dnešní druhá a tak musí předčasně pod sprchy.

89
    Minutu před koncem si dostal k míči Pereyra. Jeho centr do vápna nebyl z nejpřesnějších, ale balon se odrazil na kopačku Deeneyho, který vybojoval rohový kop.

88
    Hosté se již soustředí především na přesnou práci v obraně. Do útoku již jdou jen sporadicky. Naopak domácí se čím dál více tlačí do vápna soupeře.

87
    Tak možná teď to byla ta šance, která měla přinést vyrovnání. Janmaat byl aktivní ve hře dopředu. Ve vápně se k centru prodral Deeney, ale i kapitán domácích zakončoval jen nad.

86
    Už to vypadá, že se v dnešním zápase Watford neprosadí. Shaqiri vybojoval autové vhazování na polovině soupeře. Po autu ale přichází rychlá ztráta hostů.

84
    Domácí měli k dispozici rozehrávku ze čtyřiceti metrů. Míč se sice snesl do vápna, ale ihned je pískán nedovolený zákrok.

82
    Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Marko Arnautović, přichází Peter Crouch.

82
    Daryl Janmaat byl blízko. Jeho pumelice z třiceti metrů jen těsně minula horní tyč. Grand hlídal míč a pustil ho s přehledem mimo tři tyče.

81
    Posledních zhruba deset minu pro domácí celek, aby střelenou brankou vybojoval z dnešního zápasu alespoň bod.

78
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Nordin Amrabat, přichází Stefano Okaka.

78
    Právě faulovaný Shaqiri si vzal míč pro sebe, ale střelou z volného přímého kopu napálil jen zeď.