Toronto – Washington 4:2 (kon.) | Pittsburgh – New Jersey 4:3 (1:0 po s.n.) | Florida – Columbus 2:1 (1:0 po s.n.)
Detroit – Montreal 1:2 (po pr.) | Ottawa – Carolina 2:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 4:3 (1:0 po s.n.)
Colorado – Vancouver 2:3 (0:1 po s.n.) | Los Angeles – Chicago 2:1 (po pr.) | San Jose – Anaheim 2:3 (kon.)
Boston – Tampa 4:1 (kon.) | Winnipeg – Nashville 3:0 (kon.) | Edmonton – Arizona 1:2 (kon.)

Marián Gáborík (LAK) – čas na ledě 11:49
    Peter Budaj (LAK) – čas na ledě 60:57, 18 zákroků, 1 gól, 94,7% (08:19:59)

Hvězdy utkání:
    1. hvězda utkání – Alec Martinez (LAK)
    2. hvězda utkání – Peter Budaj (LAK)
    3. hvězda utkání – Scott Darling (CHI)

Napínavý duel, který dospěl až do prodloužení přinesl více radosti domácím, kteří se radují z těsného vítězství 2:1!

Jeff Carter (LAK)

61:06
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Jen co se Seabrrok stačil vrátit do hry, je rozhodnuto. Z předbrankového prostoru se kotouč vrátil zpět k mantinelu, odkud jej JEFF CARTER poslal o tyč do branky Chicaga. Je rozhodnuto, bod navíc berou Kings! Asistence: Tyler Toffolli, Drew Doughty.

60:51
    Chicago dobře brání. Neujala se střela Doughtyho ani Toffolliho.

60:21
    Kings pokračují přesilovkou. Hjalmarsson zblokoval střelu Toffoliho.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:59
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Brent Seabrook – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:50
    Chicago se snaží zlomit stav 1:1, ale proti je Budaj, na kterém si znovu vylámal zuby Páník.

57:04
    Peter Budaj likviduje i střelu Hartmana. Zápas zřejmě směřuje do prodloužení.

56:00
    Richard Páník nedokázal změnit vyrovnaný stav a střelu zápěstím mu likviduje krajan Budaj. Následnou dorážku Páník poslal mimo tři tyče.

55:16
    Defenzívy pracují na maximum, což dokazuje další sražená střela obráncem Doughtym, který nepustil k Budajovi pokus Hartmana.

54:37
    Anže Kopitar se postavil do cesty střele Panarina.

53:56
    Obránce Kevin Gravel pálil jen mimo branku Blackhawks. Darling zasahovat nemusel.

52:49
    Anisimovovi se vhazování v utkání vůbec nedaří. V poslední minutě si bilanci nevylepšil ani s Nickem Shorem.

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 21. Martinez (Pearson, Muzzin), 62. J. Carter (Toffoli, Doughty) – 12. P. Kane (Keith, Panarin)

Los Angeles Kings: Budaj (J. Campbell) – Forbort, Doughty, Muzzin, Martinez, M. Greene, Gravel, Gilbert – King, Kopitar, Lewis – Pearson, J. Carter, Toffoli – D. Brown, Dowd, Setoguchi – Gáborík, N. Shore, Nolan.
    Chicago Blackhawks: Darling (Crawford) – Keith, Hjalmarsson, B. Campbell, Seabrook, Forsling, Rozsíval – Panarin, Anisimov, P. Kane – Hartman, Hinostroza, Hossa – Rasmussen, Krüger, Tootoo – Motte, Schmaltz, Pánik – Desjardins.