Plzeň – Pardubice | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Vítkovice – Olomouc | 3:1 (kon.) | | | Liberec – Litvínov | 1:2 (kon.) |
Kometa Brno – Chomutov | 3:0 (kon.) | | | Mountfield HK – Zlín | 4:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Třinec | 5:4 (kon.) |
K. Vary – Sparta | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Toronto – Washington | 4:2 (kon.) | | | Pittsburgh – New Jersey | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Florida – Columbus | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Detroit – Montreal | 1:2 (po pr.) | | | Ottawa – Carolina | 2:1 (kon.) | | | St. Louis – Minnesota | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Colorado – Vancouver | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Los Angeles – Chicago | 2:1 (po pr.) | | | San Jose – Anaheim | 2:3 (kon.) |
Boston – Tampa | 4:1 (kon.) | | | Winnipeg – Nashville | 3:0 (kon.) | | | Edmonton – Arizona | 1:2 (kon.) |
Barys – Chabarovsk | 2:1 (po pr.) | | | Čeljabinsk – Viťaz | 3:2 (kon.) | | | Ufa – Jaroslavl | 1:2 (kon.) |
Čerepovec – Petrohrad | 3:4 (kon.) |
Znojmo – Salzburg | 1:2 (0:1 po s.n.) |
HC Plzeň – Č. Budějovice | 10:2 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 3:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Tábor | 9:2 (kon.) |
Chomutov – Kobra | 7:0 (kon.) | | | Liberec – Kometa Brno | 1:3 (kon.) | | | Pardubice – Slavia | 3:1 (kon.) |
Vítkovice – Jihlava | 2:4 (kon.) | | | Letňany – HC Litvínov | 5:2 (kon.) | | | Warriors Brno – HK MD Šumperk | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Kladno – PZ Kladno | 3:2 (kon.) | | | K. Vary – Ústí n/L | 7:4 (kon.) | | | Sparta – Mountfield HK | 7:1 (kon.) |
Martin – Lipt. Mikuláš | 2:3 (po pr.) | | | Nové Zámky – Banská Bystrica | 3:2 (po pr.) | | | Trenčín – Poprad | 3:2 (kon.) |
Zvolen – Košice | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Žilina – Nitra | 4:2 (kon.) |
Litoměřice – PZ Kladno | 1:2 (kon.) |
Telč – Žirovnice | 2:10 (kon.) | | | Roudnice – Letňany | 2:4 (kon.) | | | Králův Dvůr – Černošice | 2:1 (kon.) |
Veselí nLuž. – Hluboká n.V. | 9:2 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uničov | 1:5 (kon.) | | | Boskovice – Vel. Meziříčí | 4:3 (po pr.) |
Cheb – Mar.Lázně | 12:4 (kon.) | | | Bohumín – Orlová | 2:3 (kon.) | | | V.Popovice – Lev Benešov | 4:7 (kon.) |
Kaznějov – Třemošná | 8:2 (kon.) | | | Žabonosy – Vlašim | 5:2 (kon.) | | | TJ Sušice – HC Rokycany | 3:4 (kon.) |
HC Varnsdorf – Lomnice n/P | 2:5 (kon.) | | | HC Děčín B – Gepardi Jablonec | 2:9 (kon.) | | | Louny – Žižkov Praha | 9:2 (kon.) |
Slaný – Jesenice | 6:4 (kon.) | | | Č. Krumlov – Tábor B | 5:6 (kon.) | | | HC Vimperk – Radomyšl | 3:4 (0:1 po s.n.) |
HC Jičín – Nový Bydžov | 4:7 (kon.) | | | Jaroměř – Hronov | 4:3 (po pr.) | | | Náchod – Dvůr Králové n. L. | 2:8 (kon.) |
Ledeč n. S. – Chrudim | 3:2 (kon.) | | | Choceň – Česká Třebová | 4:12 (kon.) | | | Chotěboř – Hlinsko | 4:8 (kon.) |
Světlá nS – Moravská Třebová | 2:6 (kon.) | | | BK Havlíčkův Brod B – Litomyšl | 4:3 (po pr.) | | | Rakovník – Mělník | 5:2 (kon.) |
VHK ROBE Vsetín B – Rosice | 1:6 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Tábor B | 15:0 (kon.) | | | Litoměřice – Chomutov B | 1:3 (kon.) |
konec
HC Kometa Brno
3:0
(2:0, 1:0, 0:0)
Piráti Chomutov
Matěj Laža
Branky a nahrávky:
10. Čermák (M. Kvapil, Dočekal), 15. Zaťovič (V. Němec), 27. Vincour (Zaťovič, Štencel)
Rozhodčí: Čech, Pešina – Flegl, Polonyi
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Kometa Brno:
Vejmelka (Čiliak) – Gulaši, Kováčik (A), Štencel, F. Král, Malec, Trška, L. Vágner – Zaťovič (A), V. Němec, H. Zohorna – M. Kvapil, Vincour, Miklík – J. Káňa, Čermák (C), Dočekal – R. Zohorna, Nečas, Dostálek – Dymáček.
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Kudělka, Flemming, Skinner, Valach, Dlapa, Mrázek, R. Havel – Tomica (A), Huml (A), Vondrka (C) – Sklenář, Šťovíček, Skokan – Poletín, Kämpf, Koblasa – Lauko, Račuk, Hřebejk.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Kudělka, Flemming, Skinner, Valach, Dlapa, Mrázek, R. Havel – Tomica (A), Huml (A), Vondrka (C) – Sklenář, Šťovíček, Skokan – Poletín, Kämpf, Koblasa – Lauko, Račuk, Hřebejk.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čech, Pešina – Flegl, Polonyi
Diváci:
Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni Juraj Valach a Karel Vejmelka.
Střely na branku: Kometa 34, Chomutov 13. (19:23:17)