Boca Chotěboř – Oxyworld Baník Chomutov 7:10 (kon.) | FTZS Liberec – Wizards Praha 5:5 (kon.)
FTZS Liberec
5:5 (4:2)
Wizards DDM Praha 10
Neděle 27.11.2016, 19:30 • SH Harcov • 2. Futsal liga západ • 9. kolo

Je dobojováno. Domácí Zlej Se(n) měl utkání s Wizardy dobře rozehrané, když o poločase vedl o dvě branky. Po změně stran však domácí nevyužili několik šancí a Pražané dokázali vyrovnat. S výsledkem tak po dnešním utkání budou rozhodně spokojenější Wizardi, pro něž je bod z harcovské haly velice cenný. (20:46:33)

38:55
    Němec nebezpečně pálil z otočky.

37:43
    Tým Wizards Praha právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ IMLAUF využívá power-play a střelou z úhlu vyrovnává.

35:55
    Wizards už přecházejí do hry bez brankáře.

34:27
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

33:58
    Liberec právě vstřelil branku!
    ONDŘEJ SOBĚSLAV vystřelil po přihrávce Bernáta a míč k překvapení všech skončil v síti. Brankář Koudelka tentokrát rozhodně nemá čisté svědomí.

32:14
    Protiútok hostí zakončoval ve skluzu Imlauf, branku přestřelil.

31:29
    Liberecký Mečíř postupoval sám na Koudelku, ten jeho technický pokus vyrazil do zámezí.

29:09
    Wizatds srovnávají skóre! Prosazuje se JIŘÍ TOMEK.

28:44
    TOMÁŠ IMLAUF se prosadil i přes postavení zády k brance a z otočky vykřesal naději pro svůj tým.

27:40
    Rychlý kontr Snu řídila dvojice Benek – Mečíř. Druhý jmenovaný inkasoval přihrávku před odkrytou bránu, slabší pravačkou ale přestřelil.

27:02
    Hostující Rathaus nastřelil nic netušícího spoluhráče a moc nechybělo, aby od jeho těla míč doletěl za brankovou čáru.

26:30
    Ve druhém poločase mají domácí výraznou převahu, Pražanům se zatím nedaří se prosadit.

25:07
    Signál z přímého kopu zakončoval Benek, který nastřelil na brankové čáře stojícího obránce soupeře.

23:12
    Benek se nejprve výborně uvolnil, následně ale zazdil situaci dva na brankáře přihrávkou na paty Žočka.

21:54
    Bernát se po přihrávce Němce ocitl sám před gólmanem. Klička mu však nevyšla.

20:45
    Soběslavovi nyní zamezil ve skórování spoluhráč Bernát.

Lukáš Michalík

Branky: 3. Bernát (Bína), 8. Bernát (Bína), 13. Mečíř (Žoček), 16. Soběslav (Bernát), 34. Soběslav (Bernát) – 3. Imlauf, 8. Tomek, 29. Imlauf (Tomek), 30. Tomek (Dušek), 38. Imlauf (Urych)

FTZS Liberec: Vogt – Bína, Žoček, Vlach, Soběslav, Bernát, Mečíř, Němec, Benek.
    Wizards DDM Praha 10: Koudelka – Urych, Imlauf, Rathaus, Argent, Vácha, Tomek, Dušek.

Rozhodčí: Milner – Nagy.