HC Plzeň – Č. Budějovice 10:2 (kon.) | Zlín – Havířov 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Tábor 9:2 (kon.)
Chomutov – Kobra 7:0 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Pardubice – Slavia 3:1 (kon.)
Vítkovice – Jihlava 2:4 (kon.) | Letňany – HC Litvínov 5:2 (kon.) | Warriors Brno – HK MD Šumperk 2:3 (0:1 po s.n.)
Kladno – PZ Kladno 3:2 (kon.) | K. Vary – Ústí n/L 7:4 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 7:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
7:4 (0:0, 3:4, 4:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Neděle 27.11.2016, 16:10 • KV Arena, Karlovy Vary • ELIOD extraliga mladšího dorostu

54:36
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Zdá se, že domácí zlomili odpor Ústí nad Labem a kráčí pro plný počet bodů! Autorem sedmé branky domácích je VÍT JISKRA. Asistence: Petr Rozhon.

52:27
    Při hře 4na4 odskakují Karlovy Vary soupeři o dvě branky! Sedm a půl minuty před koncem se prosazuje JAN KARBULKA. Asistence: Vít Jiskra.

48:59
    Karlovy Vary otáčí zápas!! Autorem páté branky domácích je JAN KORČMAROŠ! Asistence: Patrik Kursa.

46:46
    Domácí dokonávají stíhací jízdu! Vyrovnávací branku střílí JAN KOSINA. Asistence: David Tureček.

38:21
    Povedená třetina z pohledu domácích! Třetí gól vstřelil při vlastním oslabení ADAM KŘEMEN. Asistence: David Tureček, David Novotný.

37:56
    Ke konci druhé třetiny se domácí Karlovy Vary dostávají na dvoubrankový rozdíl. Autorem gólu je ADAM KŘEMEN. Asistence: David Novotný.

32:04
    Domácí se nehodlají s nepříznivým stavem smířit! Skóre na straně Karlovarských otevírá TOMÁŠ BÍLEK. Bez asistence.

31:31
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Hosté opět trestají vyloučení domácích! Autorem čtvrté branky je JAKUB TOT. Asistence: Vít Šindelář, David Magasanik.

26:59
    Hosté navyšují svůj náskok! Autorem třetí branky Ústí je VÍT ŠINDELÁŘ. Asistence: Kale Costa, Jaroslav Šešina.

25:24
    Ústí využívá svou přesilovou hru a zásluhou ADAMA JANOUŠKA odskakuje o dvě branky! Asistence: Tomáš Čermák, Jaroslav Šešina.

23:07
    Hosté jdou z kraje druhé třetiny do vedení! Autorem úvodní branky duelu je TOMÁŠ ČERMÁK. Bez asistence.

Věra Novotná

Branky a nahrávky: 33. Bílek, 38. Křemen (Novotný), 39. Křemen (Tureček, Novotný), 47. Kosina (Tureček), 49. Korčmaroš (Kursa), 53. Karbulka (Jiskra), 55. Jiskra (Rozhon) – 24. Čermák, 26. Janoušek (Čermák, Šešina), 27. Šindelář (Costa, Šešina), 32. Tot (Šindelář, Magasanik)

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Horák) – Pohanka, Benda, Braný, Kosina, Smolka, Kursa, Tureček – Matoušek, Zdeněk, Křemen, Bílek, Rozhon, Jiskra, Karbulka, Korčmaroš, Novotný. Trenér: Jiří Kovka.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Kmoch) – Polata, Skorčík, V. Tůma, Šešina, Sitár, Janda, Tomšík, Magasanik – Tot, Bláha, T. Čermák, Costa, Gašpar, Šindelář, J. Čermák, Janoušek, J. Tůma. Trenér: Lukáš Místecký.

Rozhodčí: Kostourek – Coubal, Kopáč