Hull City – Newcastle 1:1 (3:1 po pen.) | Liverpool – Leeds 2:0 (kon.)
po penal. (3:1)
Hull City AFC
1:1 (0:0)
Newcastle United
Úterý 29.11.2016, 20:45 • KCOM Stadium (kapacita 25 404 diváků), Kingston upon Hull • Anglický Ligový pohár • Čtvrtfinále

To je ode mě pro dnešek vše, díky za pozornost. Přeji dobrou noc a těším se u dalších přenosů, na počtenou! (23:31:46)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 7:17. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:12.

A je hotovo! Newcastle nepotvrdil roli favorita a i přesto, že celé prodloužení odehrál v početní výhodě, do další fáze nepostupuje!

Hosté se sice ujali vedení, když v 98. minutě vstřelil vedoucí branku Mohamed Diamé, prakticky okamžitě ale vyrovnal Robert Snodgrass a pak už se šlo na penalty. V nich hráči Newcastlu proměnili jen jeden ze čtyř pokusů a s tak tristní bilancí nebyl možný další postup! Díky skvělému Jakupovićovi a bojovnému výkonu si tak poprvé v historii Hull City zahraje semifinále Ligového poháru!

120. Tom HUDDLESTONE - 1:1

120
    V penaltovém rozstřelu vítězí celek Hull City AFC, střelcem rozhodujícího pokutového kopu je TOM HUDDLESTONE!
    Yoann Gouffran neproměnil a Hull City vítězí.

4. série
    3:1
    Gouffranovu mizernou penaltu Jakupović chytá! Bosensko-švýcarský brankář je hrdinou dne pro Hull!
    Tom Huddlestone se štěstím proměnil a Hull je blízko postupu do další fáze.

3. série
    3:1
    Se štěstím, ale je tam! Tom Huddlestone propálil balon přes rukavice Matze Selse a to byla klika pro Phelanův tým!
    Christian Atsu jako první z hostí proměnil.

3. série
    2:1
    Atsu si počínal s přehledem a střelou doprostřed brány snižuje.
    Michael Dawson jako správný kapitán proměnil.

2. série
    2:0
    Kapitán Tygrů Michael Dawson poslal míč k levé tyči a Sels se nanatáhl, Hull má významný náskok!
    Naproti tomu Dwight Gayle trefil jenom břevno.

2. série
    1:0
    Dwight Gayle trefuje břevno! Newcastlu se postup vzdaluje mílovými kroky...
    Naproti tomu Robert Snodgrass Selse překonal.

1. série
    1:0
    Robert Snodgrass proměnil s velkým přehledem, napálil balon do pravého horního rohu a belgický gólman Sels neměl šanci!
    Jonjo Shelvey začal penaltovým rozstřel neúspěšným pokusem.