Poruba 2011 – Vsetín 5:4 (po pr.) | SHK Hodonín – Šumperk 2:3 (2:3 po s.n.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 6:3 (kon.)
Kopřivnice – Opava 6:1 (kon.) | David Servis – Žďár n/S 2:5 (kon.) | Nymburk – Mor. Budějovice 6:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Písek 9:3 (kon.) | Tábor – Pelhřimov 9:4 (kon.) | Bílina – Trutnov 4:2 (kon.)
Jablonec n/N – Řisuty 4:2 (kon.) | Kobra – Klášterec nO 4:3 (kon.) | Vrchlabí – Děčín 6:3 (kon.)
Kolín – Jindř. Hradec 5:2 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
5:4 (3:0, 1:2, 0:2 - 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Středa 30.11.2016, 18:00 • RT TORAX ARENA, Ostrava-Poruba • 2. liga skupina Východ • 23. kolo

Máme za sebou bitvu dvou nejlepších celků 2. Ligy skupiny východ mezi domácím , RT TORAXEM PORUBA, a hostujícím VHK ROBE VSETÍN , Byla to bitva se vším všudy.
    Porubští si dokázali hned v první třetině vybudovat tří brankové vedení a hosty ze začátku téměř k ničemu nepustili. Ve druhé části ještě navýšili domácí své vedení ve vlastním oslabení. Jenže poté se začal Vsetín postupně dostávat zpátky do hry a ještě do konce druhé třetiny snížit na rozdíl dvou branek. Třetí část už byla zcela v režii hostů, kteří dokázali dvěma zásahy vyrovnat stav zápasu. Vyrovnávací gól padl v čase ( 59:47 ). Jenže fantastický obrat se hostů nepodařilo dokončit, když v prodloužení dvojice porubských parádně přečetla přihrávku hostů dostala se do úniku dva na jednoho a zakončila povedou akci střelou za záda brankáře Hromady.
    Poruba si tak z tohoto utkání odnáší cenné dva body, ale sahala po třech. Vsetínští můžou být vzhledem k začátku utkání naopak spokojeni s jedním bodem, i když sahali po dvou.

Toto je ode mně dnes večer vše a těším zase někdy na počtenou. (20:36:41)

62:04
    Poruba právě vstřelila branku!
    Domácím se po skvěle přečtené přihrávce hostů dostali do přečíslení dva na jednoho, několikrát si vyměnili kotouč a JAKUB ILLÉŠ nekompromisní dělovkou prostřelil hostujícího brankáře a vystřelil svému celku druhý bod. Asistence: Patrik Zdráhal .

60:46
    Oba celky zatím hrají velmi opatrně.

60:01

60:00

59:47
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Tohle je pro hosty odměna za skvěle odehranou třetí třetinu, RADIM KUCHARCZYK dostal kvalitní přihrávku a z kruhu výstavní ránou prostřelil domácí brankáře. Porubu dělilo od plného bodového zisku 13 sekund. Asistence: Matěj Vávra , Pavel Mojžíš .

58:45
    Vsetín odvolává brankáře!

58:44
    Během oddechového času hostů se domácí hráč sám zvedl a za doprovodu lékaře odjel na střídačku.

58:44
    Oddechový čas pro hosty.

58:44
    Domácí hráč byl teď velmi tvrdě trefen u mantinelu a na místo spěchá lékař.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty základní hrací doby.

56:59
    Pokorný promáchl puk v ideální příležitosti a zahodil tak další šanci hostů na vyrovnání.

56:13
    Domácí vyhráli buly ve svém útočném pásmu jenž dokázali jen nahodit za branku odkud puk doklouzal k hostujícímu brankáři.

55:00
    Ballner už neměl dost sil na to aby dojel kotouč a dostal se do brejku. Puk tak mají na svých hokejkách hosté.

53:45
    Zakázané uvolnění hostů se jejich příznivcům vůbec nelíbí.

52:36
    Domácí jsou teď v útlumu a hosté na ledě kralují.
    I z druhé ligy může vést cesta do extraligy. Potkalo to například Ondřeje Halodu

52:11
    Hosté zákládají útočnou akci.

Jan Meichsner

Branky a nahrávky: 3. Slováček (Sedlář), 7. Piecha (Kafka, Sedlář), 13. Flašar (Zdráhal), 22. Zachar (Tichý), 63. Illéš (Zdráhal) – 23. Vávra, 31. Kucharczyk, 49. Finsterle (Pokorný, Hrazdira), 60. Kucharczyk (Vávra, Mojžíš)

HC RT TORAX Poruba 2011: Kubáň – Slavík, Puškár, Flašar, Tichý, Bail, Puzič, Adamík, – Němec, Ballner, Kafka, Piecha, Zdráhal, Vaňek, Kuťák, Illéš, Tomčák, Seidler, Slováček, Sedlář, Zachar
    VHK ROBE Vsetín: Hromada – Vrba, Ostrčil, Janáček, Hryciow, Stuchlík, Mojžíš, – Vávra, Kucharczyk, Kolařík, Finsterle, Pokorný, Zúbek, Kajaba, Šilhavý, Čech, Daněk, Hořanský, Hrazdira

Rozhodčí: Škach – Bojda, Mikler