Olomouc – Zlín 4:2 (kon.) | K. Vary – Chomutov 3:0 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 01.12.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu • 27. kolo

59:27
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Jakub Habr – 2 min., podražení).

59:10
    Z týmu Piráti Chomutov jsou vyloučeni Radek Procházka (CHM) vyšší trest plus osobní trest do konce utkání za krosček a Jakub Štochl (CHM) za hrubost. Za Karlovy Vary je vyloučen Otakar Šik (KVA) za sekání. Hra bude pokračovat 4 na 4.

58:14
    Zajímavá situace necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny. Na dvě minuty je za podražení vyloučen Michal Maydl (KVA).

42:49
    Karlovarští budou hrát dvojitou přesilovou hru! Za vražení na hrazení je vyloučen Vít Seemann (CHM).

41:11
    Tato hra vynesla hokejistům Chomutova vyloučení! Na dvě minuty je na trestnou lavici poslán Jakub Köver (CHM) za nedovolené bránění.

36:03
    Na dvě minuty je vyloučen Jakub Habr (KVA) za nedovolené bránění.

32:37
    Síly se na ledě vyrovnají! Za vysokou hůl je vyloučen Petr Chlán (CHM) na dvě minuty.

31:11
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Tomáš Jílek.

22:10
    První vyloučení druhé třetiny odsedí Patrik Šťastný (KVA) za napadení.;

07:20
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jakub Veselý.

06:20
    Karlovarští si také zahrají přesilovou hru! Na dvě minuty je vyloučen Petr Chlán (CHM) za podražení.

01:36
    Máme tu první chybu domácího celku! Za podražení je vyloučen Jakub Ptáček (KVA) na dvě minuty. Hosté si tak zahrají první přesilovou hru.