Olomouc – Warriors Brno 1:3 (kon.) | Přerov – Vsetín 5:2 (kon.) | PZ Kladno – K. Vary 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 5:2 (kon.) | Kobra – Ústí n/L 4:6 (kon.) | Tábor – Kometa Brno 1:9 (kon.)
Žďár n/S – Havířov 5:1 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 6:1 (kon.) | Chomutov – Kladno 0:0 (odl.)
Slavia – Liberec 1:6 (kon.) | Poruba – HK MD Šumperk 1:0 (kon.) | Mountfield HK – HC Litvínov 5:6 (1:2 po s.n.)
Č. Budějovice – Letňany 10:1 (kon.) | Třinec – Vítkovice 6:4 (kon.)
PZ Kladno
3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 01.12.2016, 15:00 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu

53:59
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Domácím se to povedlo, šest minut před koncem zápasu otáčejí stav utkání! Postaral se o to po Routově přihrávce tvrdou ranou kapitán týmu ONDŘEJ VOLRÁB. Asistence: David Routa.

47:41
    Domácí zatlačili svého soupeře v pásmu, z čehož dokázali vyprodukovat vyrovnávací branku. Zpoza branky vyjel PETR HAŠEK do velmi ostrého úhlu, odkud překvapil Horáka střelou na přední tyč, čímž rozpoutal obrovskou radost. Asistence: Aleš Petrus.

23:04
    Na odpověď domácích jsme dlouho nečekali, přišla za necelou minutu po druhém gólu hostí. Prosadit se dokázal MATĚJ ČERMÁK, po jehož vyloučení Kladno inkasovalo podruhé. Asistence: Ondřej Volráb, David Routa.

22:16
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Z přesilové hry hosté zvyšují na 2:0. Vystřelený puk se odrazil od blokujícího hráče jen do strany, odkud v klidu dorážel TOMÁŠ BÍLEK do odkryté klece. Asistence: Matěj Mašek, Jan Korčmaroš.

03:11
    Hosté nejprve ubránili přesilovku Kladna, následně sami udeřili. O první branku zápasu se postaral ADAM KŘEMEN, který překonal domácího brankáře. Asistence: David Novotný.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 24. Čermák (Volráb, Routa), 48. Hašek (Petrus), 54. Volráb (Routa) – 4. Křemen (Novotný), 23. Bílek (Mašek, Korčmaroš)

PZ Kladno: Novotný (Pulec) – Teinitzer, Kulich, Volráb (C), Erben – Hrubý, Hašek, Kraus, Šťastný, Darsa, Routa (A), Petrus, Turek, Pejchal, Černý, Čermák
    HC Energie Karlovy Vary: Horák (Bednář) – Pohanka, Braný, Kosina, Smolka, Kursa, Tureček – Matoušek, Křemen (C), Bílek, Mašek, Jiskra (A), Karbulka, Korčmaroš, Novotný (A), Bokštefel