Třinec – Vítkovice | 3:2 (po pr.) | | | Zlín – K. Vary | 1:0 (kon.) | | | Chomutov – Mountfield HK | 5:4 (po pr.) |
Olomouc – Kometa Brno | 5:2 (kon.) | | | Pardubice – Litvínov | 2:3 (kon.) | | | Sparta – Plzeň | 2:1 (kon.) |
Přerov – Kadaň | 2:1 (kon.) |
Buffalo – NY Rangers | 4:3 (kon.) | | | Washington – NY Islanders | 0:3 (kon.) | | | Pittsburgh – Dallas | 6:2 (kon.) |
Boston – Carolina | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Ottawa – Philadelphia | 2:3 (po pr.) | | | Detroit – Florida | 1:2 (po pr.) |
St. Louis – Tampa | 5:4 (kon.) | | | Winnipeg – Edmonton | 3:6 (kon.) | | | Chicago – New Jersey | 4:3 (po pr.) |
Arizona – Los Angeles | 3:4 (kon.) | | | Colorado – Columbus | 2:3 (kon.) | | | Vancouver – Anaheim | 1:3 (kon.) |
Jaroslavl – Jekatěrinburg | 5:3 (kon.) | | | Minsk – Ufa | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Dynamo Moskva – Chanty-Mansijsk | 6:0 (kon.) |
Viťaz – Barys | 4:2 (kon.) | | | Riga – Magnitogorsk | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | HC Slovan – Novokuzněck | 4:5 (0:1 po s.n.) |
EC-KAC – Znojmo | 2:4 (kon.) |
Jihlava – Třinec | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | HC Litvínov – Sparta | 0:6 (kon.) | | | Kladno – Letňany | 3:2 (po pr.) |
Kolín – Písek | 5:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Liberec | 4:2 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 1:5 (kon.) |
Vítkovice – Kometa Brno | 1:5 (kon.) | | | HC Plzeň – Slavia | 5:2 (kon.) | | | Pardubice – Mladá Boleslav | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Havlíčkův Brod – Mountfield HK | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Chomutov – Mountfield HK | 5:0 (kon.) | | | Kladno – Liberec | 3:6 (kon.) | | | HC Plzeň – Vítkovice | 7:2 (kon.) |
Kometa Brno – Zlín | 3:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Pardubice | 2:0 (kon.) | | | Slavia – Mladá Boleslav | 5:3 (kon.) |
K. Vary – Třinec | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Jihlava – Olomouc | 6:0 (kon.) |
Stará garda Bohumín – Stará garda Třince | 0:0 (17:00) |
Jihlava – Zlín | 2:1 (kon.) |
Poprad – Zvolen | 6:1 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky | 2:1 (po pr.) | | | Banská Bystrica – Trenčín | 2:3 (po pr.) |
Nitra – Martin | 3:0 (kon.) |
Trnava – Detva | 2:3 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Skalica | 2:4 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Michalovce | 1:3 (kon.) |
V.Popovice – Mladá Boleslav B | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Bohumín – Rožnov p. R. | 0:0 (19:00) | | | Chotíkov – Třemošná | 0:0 (odl.) |
Slovensko – Velká Británie | 1:0 (kon.) | | | Česko – Japonsko | 2:0 (kon.) |
po s.n. (2:0)
HC Energie Karlovy Vary
4:3
(0:1, 2:1, 1:1 - 0:0)
HC Oceláři Třinec
54:14
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Kamil Svoboda – 2 min., faul kolenem).
|
|
47:46
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Patrik Hrehorčák – 5 min., faul kolenem).
|
|
46:30
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Kryštof Stuchlík – 2 min., vysoká hůl).
|
|
43:18
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Vojtěch Brabec – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
37:29
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Jan Hladoník – 2 min., krosček).
|
|
35:59
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Grzegorz Radzienciak – 2 min., podražení).
|
|
28:28
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Jakub Hendrych – 2 min., hákování).
|
|
14:57
|
Energetici se nyní dostali do svízelné situace, když u jejich branky doráželo několik hráčů. Hákováním se při tom provinil Jakub Hendrych (KVA), a je tak poslán na trestnou na dvě minuty.
|
|
13:08
|
První přesilová hra pro Oceláře. Za vražení na hrazení je na dvě minuty potrestán Martin Weinhold (KVA).
|
Matěj Hodoval
Branky a nahrávky:
23. Svoboda (Hendrych), 31. Hendrych, 50. Weinhold (Svoboda, Vodička), rozh. náj. Janata – 6. Mach (Kvasnica, Flok), 36. Hladoník (Hrehorčák, Imrich), 50. Janiczek (Hladoník)
Rozhodčí: Zubzanda – Fiala, Schopf
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Martin Weinhold (KVA)
0:0 Jan Bartko (TRI)
2. série:
1:0 Jiří Janata (KVA)
1:0 Jakub Lacka (TRI)
3. série:
2:0 Filip Bernáth (KVA)
HC Energie Karlovy Vary:
Kuchař (Špírek) – Beer, Pajk, Vápeník, Bernáth, Vodička, Brabec, Weinhold – Kurfürst, Horký, Svoboda, Kovář, Pastyřík, Šála, Bečka, Hendrych, Janata, Procházka, Prošek
Trenér: Tomáš Mariška
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec: Hlaváč (Loubal) – Hrachovský, Janiczek, Bartko, Radzienciak, Haman, Imrich – Stuchlík, Kaukič, Cihlář, Mach, Flok, Hrehorčák, Kvasnica, Irgl, Hladoník, Lacka, Kalus
Trenér: Vlastimil Wojnar
Náhradníci:
Trenér:
Trenér: Tomáš Mariška
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec: Hlaváč (Loubal) – Hrachovský, Janiczek, Bartko, Radzienciak, Haman, Imrich – Stuchlík, Kaukič, Cihlář, Mach, Flok, Hrehorčák, Kvasnica, Irgl, Hladoník, Lacka, Kalus
Trenér: Vlastimil Wojnar
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Zubzanda – Fiala, Schopf
Diváci:
Naďa Krásná
@NadiaKrasna