Třinec – Vítkovice 3:2 (po pr.) | Zlín – K. Vary 1:0 (kon.) | Chomutov – Mountfield HK 5:4 (po pr.)
Olomouc – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Pardubice – Litvínov 2:3 (kon.) | Sparta – Plzeň 2:1 (kon.)
HC Olomouc
5:2 (1:1, 3:0, 1:1)
HC Kometa Brno
Pátek 02.12.2016, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga • 26. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Příjemný páteční večer z olomoucké Plecharény. Dnes máme na programu 26. kolo Tipsport extraligy a s ním střetnutí mezi HC Olomouc a HC Kometa Brno.

HC Olomouc (11.místo –28b)
    Po loňském vydařeném ročníku si Olomouc jistě slibovala lepší umístění v polovině základní části, než je současné jedenácté místo. Tým pod vedením Zdeňka Venery přitom nezačal nijak špatně, dokázal si poradit s rozjetou Spartou i s Plzní, která je v předchozím ročníku vyřadila v play-off.

V druhé čtvrtině však přišla série pěti porážek v řadě, během nichž Kohouti získali jen jediný bod za vybojované samostatné nájezdy v Chomutově. Černou sérii ukončilo až derby s podobně se trápícím PSG Zlín, kde Hanáci zvítězili 3:1, v následujícím utkání však stejným poměrem prohráli na ledě Vítkovic.

HC Kometa Brno (3. místo – 51b)
    Kometa do letošní sezóny vstoupila jako uragán a první čtvrtinou sezóny prošla, aniž by zažila jediný zápas bez bodu. V té druhé už to však tak jednoznačné nebylo. V patnáctém kole byli brněnští hráči poprvé bez bodu, když na ledě královéhradeckého Mountfieldu prohráli vysoko 1:5, pak následovalo trápení s Plzní, které rozhodla až třetí třetina a prohra s momentálně dvanáctými Pardubicemi.

I nadále Kometa pokračovala střídavými výkony a z posledních pěti zápasů si odnesla jen šest bodů. V boji o první místo sice přetlačila třinecké oceláře na samostatné nájezdy, hned v dalším zápase ale prohrála 1:2 na ledě vítkovické Ridery, o tři dny později pak u úřadujícího mistra z Liberce. V předposledním utkání přetlačili Chomutov, k dnešnímu dni odehraná utkání uzavírá prohra 2:3 na ledě pražské Sparty.

Nejproduktivnější hráči:
    Marek Laš (OLO) – 13b (3+10)
    Martin Erat (KOM) – 29b (9+20)
    Úspěšnost brankářů:
    Branislav Konrád (OLO) – 90,67% (23 zápasů)
    Martin Falter (OLO) – 83,33% (4 zápasy)
    Karel Vejmelka (KOM) – 91,99% (16 zápasů)
    Marek Čiliak (KOM) – 89,13% (10 zápasů)

Vzájemná utkání
    Z dosud jediného vzájemného utkání letošní sezóny vyšli lépe hokejisté Brna. Kohouti proti nim poprvé nasadili bývalého brankáře Komety, Martina Faltera, ten však během první třetiny třikrát inkasoval a přenechal své místo olomoucké jedničce, Branislavu Konrádovi. Hanáci se poté dokázali prosadit také a utkání zdramatizovali, přesto však se jim ztrátu z první třetiny smazat nepodařilo a nakonec zůstaly tři body v brněnské DRFG aréně.
    13.kolo: HC Kometa Brno – HC Olomouc 5:3

Kdo si povede lépe tentokrát? Získají brněnští další tři body proti Kohoutům? Nebo Olomouc vrátí svému soupeři porážku z třináctého kola. To se dozvíme v 18:00.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Škůrek, Vyrůbalík (C), Jaroměřský, Ondrušek (A), Houdek (A), Rašner, J. Galvas – Skladaný, J. Knotek, Laš – T. Mikúš, J. Mikúš, Holec – Eberle, Ostřížek, Strapáč – Fořt, Herman, Burian.

HC Kometa Brno: Vejmelka (Jekel) – O. Němec (A), Štencel, Kováčik, Gulaši, Trška, Malec, F. Král – M. Erat, Nečas, M. Kvapil – Miklík, V. Němec, Zaťovič (A) – Vincour, Čermák (C), J. Káňa – Dostálek, Dvořák, Dočekal.

Rozhodčí: Hejduk, Úlehla – Hlavatý, Tošenovjan.

Kohouti nastupují na led a vítá je bouřlivý jásot domácích nadšenců.

Na ledě už je i Kometa a ani brněnští fandové nezůstávají pozadu. Do Olomouce přijela Brnu opravdu početná podpora.

00:01

00:05
    Mora se hned na úvod vrhá do útočného pásma.

00:30
    Brno je na puku, ale má problémy dostat se přes vlastní modrou.

01:02
    Kováčik se pokusil vyslat spoluhráče do útoku, puk ale končí na střídačce domácích.

01:14
    Holec navezl puk do útoku, ale tam o něj přichází. Nepřesná rozehrávka Komety ale vrací puk na hole domácích.

01:37
    Útočnou akci Kohoutů brzdí postavení mimo hru.

01:49
    Ostřížek nahazuje a Eberle spěchá za pukem.

02:10
    Jan Káňa navezl puk do útočného pásma, jeho střelu však zblokoval domácí obránce.

02:18
    Nepřesná rozehrávka Kohoutů končí zakázaným uvolněním.

02:29
    Eberle se natahoval po dlouhé přihrávce marně, hra se po dalším zakázaném uvolnění vrací před Konráda.

02:42
    Kohouti vytlačili Brno do středního pásma a odcházejí střídat.

02:51
    Kvapil teď překvapil Konráda prudkou střelou, ten puk ale udržel před brankovou čarou.

03:12
    Také Olomouc si připisuje první pokus ohrozit branku. Pomalé nahození ale nemohlo Vejmelku ohrozit.

03:34
    Laš se snažil uniknout podél pravého mantinelu, puk ale přebíral v ofsajdu a tak je hra přerušena.

04:12
    Holec se probojoval do útočného pásma, tam ale ztratil puk.

04:48
    Jaroměřský vystřelil od modré a Vejmelka netušil, kam se puk odrazil. Naštěstí pro hosty puk skončil v rohu kluziště.

05:26
    Po závaru u Vejmelkovy branky brněnský golman raději podržel puk v lapačce.

05:55
    Malec nahodil od modré čáry a před brankou ještě zkoušel tečovat osamocený Zaťovič, Konrád však drží puk na své hrudi.

06:18
    Po střetu s Knotkem se ztěžka zvedal Jan Káňa, ale už se opět zapojil do hry.

06:46
    Skladaného nahrávka před brankou nenašla nikoho a Kohouti musejí začít ve vlastní třetině.

07:06
    Holec se dostal sám před Vejmelku a pokusil se ho obelstít kličkou do bekhendu. Po něm ještě mohl dorážet Tomáš Mikúš, ale Vejmelka byl na místě včas.

07:09
    Hned po buly zkoušel střílet Eberle, jeho prudká střela končí na Vejmelkově hrudi.

07:29
    Strapáč navezl puk do pásma.

07:39
    Ostřížek zůstal zcela sám u Vejmelkovy klece a zkusil ještě vybídnout Strapáče, ten byl ale faulován a nezakončil přesně.

07:39
    Za faul na Strapáče si odsedí trest Peter Trška (KOM), který se provinil hákováním.

08:27
    Juraj Mikúš to zkusil z levé strany, ale Vejmelka si jeho střelu pohlídal.

08:52
    Ondrušek vystřelil na Vejmelku, který puk vyrazil pouze k najíždějícím olomouckým útočníkům. Na poslední chvíli zasáhl jeden z brněnských obránců a puk poslal do bezpečí.

09:31
    Fořt se vřítil do pásma a vyzkoušel Vejmelkovu pozornost. Skóre zůstává bezbrankové.

10:17
    Kvapil nahodil puk do pásma Kohoutů, ale tam byli jen hráči v bíločerveném.

10:32
    Brněnská rozehrávka končí zakázaným uvolněním a vhazuje se před Vejmelkou.

10:40
    Skladaný protečoval puk do útočného pásma, kde se ho ujal Laš.

11:22
    Knotek se Skladaným forčekují v útočném pásmu, ale Brno se hravě osvobozuje.

12:10
    Strapáč se dostával do přečíslení dvou proti jednomu, které zkusil zakončit střelou, puk se ale odrazil o Kováčikovy brusle a skončil mimo tři tyče.

12:18
    Hned vzápětí na druhé straně zahrozil Malec, který nebezpečně střílel z vrcholu kruhů. Konrád jeho střelu dokázal jen vyrazit, ale Malec neuspěl ani napodruhé.

13:02
    Ondruškova rozehrávka končí na holích Brna a to se dál drží v útočném pásmu.

13:27
    Němcovu střelu zblokoval jeden z domácích útočníků.
    Netradiční počin fanoušků Komety.

13:31
    Olomouc si zahraje další přesilovou hru. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Filip Dvořák (KOM).

14:12
    Laš zkoušel najít před brankou Skladaného, neprocpal však puk přes hole hostů.

14:16
    Síly se vyrovnají. Čtyři minuty za vysokou hůl si odpyká František Skladaný (OLO).

14:31
    Němcovu střelu od modré tečoval jeden z domácích hráčů, ale puk šel mimo branku.

14:47
    Stejně tak končí na druhé straně pokus Hermana.

15:10
    Další akci domácích zastavuje ofsajd.

16:01
    Brno si v plném počtu dlouho nezahrálo. Hned po návratu Dvořáka fauloval Miklík (KOM) a odsedí si dvě minuty za hákování.

16:43
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Po vyhraném buly putoval puk po trase Galvas – Eberle – Ondrušek a střelu olomouckého beka tečoval před brankou PETR STRAPÁČ. Asistence: Ondrušek, Eberle.
    16:43 Petr STRAPÁČ - 1:0
    Zdroj: Hokejka TV

17:43
    Strapáč zkusil bekhendem najít najíždějícího Ostřížka, ale puk zastavil obránce hostů.

17:51
    Kometa právě vstřelila branku!
    Olomoucká radost neměla dlouhého trvání. Po rychlé akci vystřelil MARTIN ERAT a je vyrovnáno. Asistence: Štencel, O. Němec.
    17:51 Martin ERAT - 1:1

19:14
    Brno je při chuti a snaží se náskok navýšit. Kohouti mají mnoho práce s tím dostat se přes vlastní modrou.

19:40
    Cestu do útočného pásma jim nakonec usnadnila rozehrávka Brna, která končí zakázaným uvolněním.

19:42
    Ostřížek byl na buly úspěšnější, ale našel jen brněnského hráče, který vyhazuje z pásma ven.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

První třetina nabídla ze začátku spíše opatrnou hru, oba celky si byly vědomy, že se jim poslední dobou nedaří, jak by si představovaly a soustředily se především na obranu. První vážnější šanci si připsali až v osmé minutě Miroslav Holec s Tomášem Mikúšem, ale branky nedosáhli. Nic se nezměnilo ani s první přesilovou hrou a na branku museli diváci čekat až do 17. minuty, když Petr Strapáč tečoval střelu Ondruška. Jen o minutu a osm vteřin později však Brno srovnalo, když Štencl vyslal do útočného pásma Martina Erata a ten propálil olomouckého brankáře Konráda. Ve zbytku třetiny se Brno snažilo využít psychickou výhodu z rychlé odpovědi, ale další branky už nepadly a tak vstoupí celky do druhé části za vyrovnaného stavu 1:1.

Hráči i rozhodčí jsou na ledě, druhá třetina začne za malý okamžik.

20:01

20:10
    Laš zkoušel vyslat Knotka, tomu ale puk odskočil.

20:41
    Škůrek nadvakrát nedokázal procpat kotouč před branku Vejmelky, dopředu jde Brno.

21:09
    Skladaný zkusil vystřelit nad pravé rameno Vejmelky, brněnský brankář puk vytěsnil za branku.

21:46
    Ondruškovi nahrávka utekla do středního pásma, Olomouc musí začít za vlastní brankou.

22:20
    Holec zpracoval vysoký oblouček ve středním pásmu a přistřčil puk JURAJI MIKÚŠOVI, který vylákal Vejmelku k jeho pravé tyči, objel branku a s přehledem poslal puk do sítě. Asistence: Holec, T. Mikúš.
    22:20 Juraj MIKÚŠ - 2:1

22:55
    Brno se snaží o další rychlou odpověď. Do útoku se vydává Nečas.

23:23
    Další přesilová hra pro Olomouc. Kvapil si odsedí dvě minuty za podražení.

24:05
    Olomouc kombinovala v útočném pásmu příliš dlouho a složitě, Brno vyhazuje přes všechny čáry.

24:31
    Stejně si vzápětí počíná Olomouc a po zakázaném uvolnění se vhazuje před Konrádem.

24:45
    Dočekal bojuje o puk za Konrádovou brankou a šetří tak cenné vteřiny.

25:13
    Olomouc využívá přesilovku a dostává se do dvoubrankového vedení. Od mantinelu poslal puk před branku Juraj Mikúš a FRANTIŠEK SKLADANÝ tečoval přesně mezi Vejmelkovy betony. Asistence: J. Mikúš, Vyrůbalík.
    25:13 František SKLADANÝ - 3:1

26:15
    Hra se přiostřuje. Tvrdý zákrok v mezích pravidel teď schytal Jakub Galvas u vlastní branky, zvedá se ale a hraje dál.

26:54
    Po souhře bratrů Mikúšových se k odraženému puku dostal Jaroměřský, střela se mu však nevydařila a Vejmelka s ní neměl mnoho práce.

27:25
    Brno se zdá trochu zaskočené vedením Kohoutů. Naopak Burian s Fořtem s přehledem kombinují v útočném pásmu.

27:54
    Až teď se Brno dostalo do útoku a akci zastavuje ofsajd.

28:49
    Zaťovič to zkusil zleva, Konrádova lapačka byla na místě včas.

29:19
    Máme tady první náznaky potyčky. Pošťuchování Galvase s Čermákem vyústilo v přerušení hry, kterého si však většina hráčů nevšimla a Kohouti šli do přečíslení. Poté, co Ostřížek zakončil si jej pochopitelně ihned našli hráči hostů, kteří si byli přerušení vědomi.

29:19
    Čermák s Galvasem si za své chování půjdou zchladit hlavu na trestnou lavici, oba na dvě minuty za hrubost.

31:00
    Do útoku vyrazil Jan Káňa a vybojoval pro Brno útočné pásmo.

31:22
    Po přihrávce rukou je Kometa vykázána do středního pásma.

31:52
    Houdkův pokus o nahození za branku končí v ochranné síti. Vhazuje se ve středním pásmu.

31:57
    Z buly vyrazil do útoku Alex Rašner, ani na dvakrát však Vejmelku nepřekonal.

32:47
    Puk teď nebezpečně poskakoval před Vejmelkou, ale dojíždějící Herman ho nedokázal poslat do sítě.

33:40
    Brno zavřelo Olomouc v jejím obranném pásmu, ale ke střele se dosud nedostalo.

33:46
    Olomouc se osvobozuje jen za cenu zakázaného uvolnění.

33:53
    Martin Erat zkusil Konrádovu pozornost, slovenský brankář byl na místě včas.

33:53
    Po dalším náznaku potyčky si odpykají trest také Škůrek (OLO) a Vincour (KOM).

34:48
    Jaroměřský střílel od modré, ale zasáhl jen clonícího Strapáče.

35:19
    Olomouc odskakuje na tři branky! Vilém Burian vybojoval puk za brankou Vejmelky, vyjel si a přihrál JAKUBU HERMANOVI, který s přehledem zakončil do zpola odkryté klece. Asistence: Burian.
    35:19 Jakub HERMAN - 4:1

35:50
    Rašner zkusil sám projít mezi brněnskými obránci, ale ztratil puk.

36:19
    Nahození ze středního pásma nemohlo Vejmelku ohrozit, přesto však raději přerušuje hru kvůli dotírajícímu Tomáši Mikúšovi.

36:47
    Dostálkovu střelu vytěsnil Konrád do ochranné sítě.

36:58
    Štencelův pokus o nahrávku málem Burian poslal do vlastní sítě, naštěstí pro domácí puk přeplachtil i branku.

37:01
    Kometa má šanci snížit. Dvě minuty za zdržování hry dostal Martin Vyrůbalík (OLO).

38:05
    Kometa dlouho kombinovala v útočném pásmu, až se ke střele odvážil Ondřej Němec, jeho pokus však Konrád vyrazil betony a Olomouc se vzápětí osvobozuje.

38:37
    Olomouc opět vyhazuje daleko od branky.

39:05
    Z trestné lavice se na hřiště vřítil Martin Vyrůbalík a mnoho nechybělo k brejku. Puk ale vypíchl příliš daleko od sebe.

39:31
    Po zakázaném uvolnění domácích se hra vrací před Konráda.

39:57
    Kometa se nebezpečně tlačila před branku, Konrád se vrhl po puku a přerušuje hru. Ještě jednou se tak bude vhazovat po jeho pravici.

39:57
    Nedovoleně si však počínal Knotek (OLO), který si půjde odsedět dvě minuty za držení protihráče.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Do druhé třetiny vstoupili lépe Kohouti, kteří se do Brna pustili jako hladoví psi a hned zkraje dokázal Vejmelku překonat Juraj Mikúš. Hned po něm poslal Kohouty do dvoubrankového vedení František Skladaný, když tečoval Mikúšovu přihrávku mezi Vejmelkovy betony. Brno se na odpověď nezmohlo a tak udeřila Olomouc potřetí v druhé třetině. Burian našel přesnou nahrávkou Jakuba Hermana a domácí tak jdou do poslední části s pohodlným tříbrankovým náskokem. Třetí třetina začne přibližně v 19:54.

Týmy už jsou na ledě, poslední třetina vypukne za okamžik.

40:01

40:20
    Brno má stále výhodu jednoho hráče a ihned ji dokázalo využít, aby se usadilo v útočném pásmu.

40:40
    Kohouti vyhazují.

40:58
    A Olomouc se opět osvobozuje. Brnu se zatím přesilovka příliš nedaří.

41:30
    Vzápětí však Brno početní převahu přece jen využívá! Gulaši vystřelil od modré čáry a puk se odrazil na druhou stranu ke zcela volnému LEOŠI ČERMÁKOVI, který odkrytou klec trefil přesně. Asistence: Gulaši, Trška.
    41:30 Leoš ČERMÁK - 4:2

42:18
    Nečas to zkusil bekhendem, puk však skončil až za Konrádovou brankou.

42:43
    Škůrek na modré promáchl a musí se rychle vracet.

43:22
    Strapáč zachytil brněnskou rozehrávku na modré čáře a nahodil na Vejmelku, pomalý pokus však nemohl brněnského brankáře ohrozit.

44:09
    Eberle dojel puk v útočném pásmu a zabránil zakázanému uvolnění. Kohouti kombinují v útočném pásmu.

44:52
    Vyrůbalík jede s pukem za branku a nechává spoluhráče vystřídat.

45:34
    Dopředu šel Knotek, ale jeho pokus se odrazil o brusle bránícího hráče mimo tři tyče.

46:10
    Mikúš s Holcem šli do přečíslení dva na jednoho, druhý jmenovaný, ale nemohl vystřelit z první a Vejmelka se stihl na jeho pokus připravit.

46:35
    Kováčik nahazuje za Konrádovu branku.

46:50
    Zaťovičovi se střela nepovedla a puk neškodně minul olomouckou branku.

47:33
    Vyrůbalík nahazuje ze středního pásma na Vejmelku a ten raději drží puk v lapačce.

47:48
    Štencel nahazuje do útočného pásma.

48:19
    Knotek hledal před branku najíždějícího Laše, ale Vejmelka včas zasáhl a srazil puk za branku.

48:58
    Brno uklidnilo situaci jen za cenu zakázaného uvolnění.

49:05
    Ostřížek hledal před brankou volného Eberleho, tomu na poslední chvíli do hokejky klepl jeden z hostujících obránců.

49:41
    Olomouc si vytvořila slušný tlak, střílel nejprve Jaroměřský a po něm i Strapáč, ale neuspěl ani jeden a po posledním zákroku Vejmelky se posunula brněnská klec.

50:13
    Fořt obětavým skokem zastavil brněnskou rozehrávku ve středním pásmu. Domácí fanoušci to ocenili dlouhým potleskem.

50:45
    Skladaný z buly vyráží do útočného pásma, ale vzápětí ztrácí puk.

51:10
    Oba týmy teď jen těžko hledají cestu do útočného pásma. Další pokus Kohoutů zastavuje postavení mimo hru.

51:25
    Brno přešlo modrou čáru, ale Juraj Mikúš vzápětí posílá puk zpět na střed.

52:04
    Brno drží útočné pásmo, ale zatím bez střelby.

52:32
    Vojtěch Němec přenechal Kováčikovi, ale jeho pokus končí mimo branku Olomouce.

52:52
    Rozehrávka kohoutů končí zakázaným uvolněním, vhazuje se před Konrádem.

53:03
    Eberle dobrým forčekingem vybojoval puk v útočném pásmu, ale nedokázal se s ním nacpat před Vejmelku.

53:37
    Burian zavezl puk do útočného pásma, ale jeho nahrávka se odrazila o hostující brusli a vzápětí puk končí mezi diváky.

53:43
    Prudkou nahrávku jednoho z brněnských obránců nedokázal nikdo zpracovat, vhazuje se před Vejmelkou.

54:02
    Vincour vybojoval puk v útočném pásmu, ale Kohouti jej vzápětí posílají zpět do středního.

54:24
    Juraj Mikúš začíná další akci ve svém pásmu.

54:30
    A puk zaváží až za Vejmelkovu branku.

55:02
    Gulaši hledal před brankou hokejku Miklíka, ten ale promáchl.

55:38
    Olomouc je opět v útočném pásmu a drží puk u mantinelu.

56:31
    Burian dostal krásnou nabídku na střed útočného pásma, ale promáchl. Na druhé straně se dokázal s pukem na střed prokličkovat Martin Erat, ale jeho pokus skončil vysoko v ochranné síti.

56:54
    Laš střílel z kruhů, ale našel jen Vejmelkovu hruď.

Dnešní utkání sleduje 5500 diváků.

57:27
    Holec se vrhl do útočného pásma, ale ztratil puk. K tomu se dostal Tomáš Mikúš, který na sebe stáhl oba obránce a nabídl Holcovi do ideální střelecké pozice. Ten ale minul.

57:52
    Brno odvolává brankáře!

58:23
    Olomouc trestá snahu brněnských o srovnání a MARTIN VYRŮBALÍK trefuje přes celé hřiště odkrytou klec. Bez asistence.
    58:23 Martin VYRŮBALÍK - 5:2

58:44
    Brno se snaží alespoň o korekci výsledku. Kováčikovu střelu ale za Konráda schytal brněnský Jan Káňa.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry. Olomouc už se snaží spíše v poklidu dohrát.

59:22
    Tomáš Mikúš šetří čas v útočném pásmu.

59:40
    Filip Král to ještě zkusil individuálně, ale neprošel přes olomoucké obránce, zdá se, že skóre už se měnit nebude.

Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni Ondřej NĚMEC z HC Kometa Brno a Juraj MIKÚŠ z HC Olomouc.

V poslední třetině Kometa zahrozila a po minutě a půl využila přesilovou hru, když se trefil Leoš Čermák, to už však bylo z jejich strany vše. Olomouc naopak dokázala zahrozit ještě několika šancemi, tou největší byla bezpochyby střela z první v podání Miroslava Holce dvě a půl minuty před koncem, branka ale padla až když Kometa odvolala brankáře. Tehdy se přes celé hřiště trefil Martin Vyrůbalík a zpečetil tak vítězství Kohoutů.

Ode mě je to pro dnešní večer vše. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště, napočtenou. (20:31:46)

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 17. Strapáč (Ondrušek, Eberle), 23. J. Mikúš (Holec, T. Mikúš), 26. Skladaný (J. Mikúš, Vyrůbalík), 36. Herman (Burian), 59. Vyrůbalík – 18. M. Erat (Štencel, O. Němec), 42. Čermák (Gulaši, Trška)

HC Kometa Brno: Vejmelka (Jekel (A)) – O. Němec (A), Štencel, Kováčik, Gulaši, Trška, Malec, F. Král – M. Erat, Nečas, M. Kvapil – Miklík, V. Němec, Zaťovič (A) – Vincour, Čermák (C), J. Káňa – Dostálek, Dvořák, Dočekal.

Rozhodčí: Hejduk, Úlehla – Hlavatý, Tošenovjan