Jihlava – Třinec 3:2 (2:1 po s.n.) | HC Litvínov – Sparta 0:6 (kon.) | Kladno – Letňany 3:2 (po pr.)
Kolín – Písek 5:3 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 4:2 (kon.) | Vsetín – Havířov 1:5 (kon.)
Vítkovice – Kometa Brno 1:5 (kon.) | HC Plzeň – Slavia 5:2 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 5:4 (1:0 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:1 (1:0 po s.n.)
Rytíři Kladno
3:2 (1:0, 1:0, 0:2 - 1:0)
HC Letci Letňany
Pátek 02.12.2016, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • Extraliga staršího dorostu • 27. kolo

Dnešní zápas rozhodl v prodloužení kladenský kapitán Husarik, Kladno tak získává bod navíc. Já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne! (18:37:14)

64:15
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto! Domácí se nakonec dokázali oklepat z vyrovnání, v přesilovce 4 na 3 rozhodují tento zápas. Autorem rozhodujícího gólu se symbolicky stává kapitán týmu Kladna PAVEL HUSARIK. Asistence: Šimon Jelínek.

62:54
    Schönbauer (LET) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

60:01

Hosté dokázali díky dvěma brankám srovnat na 2:2, a tak nás nyní čeká prodloužení 3 na 3!

60:00

56:53
    Letňany právě vstřelily branku!
    Tři minuty před koncem Letňany snižují, tato přesilovka byla využita velmi rychle. Na konci kombinace Danova s Lytvynovem byl LUKÁŠ ROUSEK, který nejspíš poslal svůj tým do prodloužení. Asistence: Ivan Lytvynov, Dominik Danov,

56:42
    Zich (KLA) je vyloučen na 2 minuty za naražení zezadu.

52:54

50:54
    Müller (KLA) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

47:47
    Letňany vykřesaly jiskřičku naděje, daří se jim snížit na 1:2. Radost hostující střídačce přinesl PETR KOCÍK, který překonává domácího brankáře. Asistence: Lukáš Rousek, Dominik Danov.

47:05

45:05
    M. Jelínek (LET) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

40:01

Druhá třetina končí také 1:0 pro domácí, kteří tedy mají už dvoubrankový náskok. Tentokrát se o vstřelení branky postaral Jakub Müller, který dokázal zužitkovat přihrávku Ondřeje Bláhy.

40:00

32:51
    Domácí si nadále drží průměr jedné branky na třetinu. Tentokrát se na ní podílel Ondřej Bláha, který asistoval střelci JAKUBU MÜLLEROVI. Asistence: Ondřej Bláha, Pavel Husarik.

32:36

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 19. Březina (Zich, Husarik), 33. Müller (Bláha, Husarik), 65. Husarik (Jelínek) – 48. Kocík (Rousek, Danov), 57. Rousek (Lytvynov, Danov)

Rytíři Kladno: Jiroušek (Altrichter) – Kvapil, Veber (A), Zich, Šmatlák, Haspeklo, Müller (A) – Penc, Frimel, Březina, Svoboda, Tržil, M. Bláha, O. Bláha, Husarik (C), Rendla, Jelínek, Kouba
    HC Letci Letňany: Pařík (Hamalčík) – Klikorka (A), Gebell, Prebsl, Schönbauer, Lytvynov – Nárovec, Pinkas, Nedorost, Kocík, Fabiánek, Bílek, Danov, Rousek, Novák, Jelínek