Jihlava – Třinec 3:2 (2:1 po s.n.) | HC Litvínov – Sparta 0:6 (kon.) | Kladno – Letňany 3:2 (po pr.)
Kolín – Písek 5:3 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 4:2 (kon.) | Vsetín – Havířov 1:5 (kon.)
Vítkovice – Kometa Brno 1:5 (kon.) | HC Plzeň – Slavia 5:2 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 5:4 (1:0 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:1 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
HC Dynamo Pardubice
5:4 (1:1, 3:2, 0:1 - 0:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 02.12.2016, 17:00 • Tipsport arena • Extraliga staršího dorostu • 27. kolo

Konec zápasu. (19:18:06)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
    DOMINIK CHÁRA rozhoduje dnešní utkání a posílá Mladou Boleslav domů s jedním bodem, dva potom zůstávají v Pardubicích.

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Podruhé v zápase se prosazuje MARTIN NEPOKOJ a máme opět vyrovnáno. Asistence: Jakub Šípek a Jan Dvořák.

40:01

40:00

38:35
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Za další minutu a půl už jsou domácí podruhé v zápase ve vedení! Čtvrtou branku přidává VÍT ROZLÍLEK. Asistence: Martin Kostka.

36:53
    Domácí vymazali dvougólové manko a začíná se znovu! Na 3:3 srovnává DOMINIK CHÁRA. Asistence: Michal Pochobradský a Ondřej Matýs.

28:02
    O devětapadesát vteřin později ovšem ONDŘEJ MATÝS snižuje zpět na rozdíl jedné branky. Asistence: Dominik Chára a Václav Leder.

27:03
    Vedení Mladé Boleslavi navýšil VÁCLAV IMLAUF. Asistence: Lukáš Kučera.

22:35
    Středočeši jdou po dvou a půl minutách druhého dějství do vedení, v přesilovce se prosadil JAN DVOŘÁK. Asistence: Petr Foerster

20:01

20:00

9:36
    Středočeši záhy srovnávají krok, trefil se MARTIN NEPOKOJ. Asistence: Petr Foerster, Martin Dlabola.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 8. Antoníček (Koffer), 29. Matýs (Chára, Leder), 37. Chára (Pochobradský, Matýs), 39. Rozlílek (Kostka), rozh. náj. Chára – 10. Nepokoj (Foerster, Dlabola), 23. Dvořák (Foerster), 28. Imlauf (Kučera), 50. Nepokoj (Šípek, Dvořák)

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Dosoudil) – Blažej, Dubovči, Javůrek, Leder, Oliva, Rudy, Sýkora – Antoníček, Černý, Chára, Koffer, Kostka, Matýs, Pochobradský, Rozlílek, Tobiáš.
    BK Mladá Boleslav: Haas (Marek) – Červenka, Dlabola, Imlauf, Nepokoj, Novák, Novotný, Rudolph – Čermák, Dvořák, Foerster, Havelka, Hrachovec, Jindra, Kučera, Moravčík, Šípek.

Rozhodčí: Veinfurter – Holeček, Vepřovský