Baník Ostrava – VŠB-TU Ostrava 2:1 (kon.) | Nasan Brno – Ž. Vlci Brno 1:3 (kon.) | Atraps-Hombres Brno – Vyškov 4:4 (kon.)
FC Baník Ostrava
2:1 (1:1)
VSK VŠB-TU Ostrava
Pátek 02.12.2016, 20:00 • Sportovní centrum Dubina, Ostrava • 2. Futsal liga východ • 8. kolo

V dnešním derby rozhodl gól, který byl až natolik sporný, že je to vlastně škoda.Dnešní derby ovládli hráči ostravského Baníku, ale VŠB Ostrava jim bylo zcela vyrovnaným soupeřem. (21:39:44)

40
    Mikyska stál tvář v tvář gólmanovi, je že v boku přišel dost ostrý skluz, který ho doslova sestřelil.

37
    Průnik domácího hráče končí střelou mimo branku.

34
    Baník právě vstřelil branku!
    Zda míč prošel celým objemem brankovou čáru, to by jsme mohli celé večery prodiskutovávat. Gól je avšak uznán.

32
    Opět únik hostů, tentokrát Bortlík zasahoval proti pokusu Janity.

32
    Pospíšil si připisuje už několikatý zákrok.

31
    Jak obránci, tak Pospíšil nyní předvedli obětování pro tým, kdy jeden zaskakoval za druhého a nakonec akci Baníku ubránili.

29
    Domácí zatím ve druhém poločase více kombinují, ale VŠB Ostrava hrozí nebezpečnými výpadky, jak tomu bylo i v prvním poločase.

26
    Bortlík chytá míč na své hrudi.

25
    Žlutou kartu dostává Ferenc (FC Baník Ostrava).

25
    Prázdná branka, ale hosté to dali jen do břevna. Přečíslení dva na brankáře, dorážka do prázdné ale nevyšla.