Club Brugge – Oostende 2:0 (kon.) | Waregem – Waasland-Beveren 1:1 (kon.) | Sint-Truiden – Mouscron 1:0 (kon.)
Westerlo – Gent 0:0 (kon.)
KVC Westerlo
0:0 (0:0)
KAA Gent
Sobota 03.12.2016, 20:30Belgická liga • 17. kolo
    Na hřišti vládla spokojenost s výsledkem.

V tomto zápase jsme neviděli ani jednu branku. Střely na branku si připsali jen hosté, přesně čtyři. Střelecky chudé utkání mnoho fotbalové krásy nenabídlo. Týmy se rozcházejí za stavu 0:0. (22:24:11)

90+3

90+2
    Gent je dál aktivní na útočné polovině, ale nemůže se probojovat do střelecké pozice.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, zda sudí nastaví.

89
    Hostující celek hraje aktivně na polovině soupeře. Do šancí se nedostává, ale kontroluje hru.

87
    V poklidném tempu se dohrává zápas, ani jeden celek se už nikam nežene. Remíza evidentně vyhovuje oběma.

86
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Saief, přichází Simon.

85
    Pět minut zbývá do konce druhého poločasu, uvidíme, zda sudí budou nastavovat.

84
    Domácí mají z dispozici rozehrávku od své vlastní branky. Postará se o ni sám gólman.

82
    Žlutou kartu dostává Daems (KVC Westerlo).

82
    Zápas se dohrává, na první gól čekáme, zatím si ale ani jeden tým nedokáže vypracovat střelecké pozice.

81
    Žlutou kartu dostává Taravel (KAA Gent).

80
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Foket, přichází Perbet.

77
    Do dobré střelecké pozice se dostal Matton z hostujícího týmu, ale branku trefit nedokázal.