Vsetín – SHK Hodonín 6:5 (po pr.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 4:2 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 5:4 (po pr.)
Technika Brno – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 5:4 (po pr.)
HC Technika Brno
2:4 (2:1, 0:0, 0:3)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 07.12.2016, 18:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • 2. liga skupina Východ • 24. kolo

To je ode mě pro dnešní utkání vše. Věřím, že se vám zápas líbil a u některého z dalších textových přenosů na přečtenou! (20:18:44)

Poruba začala utkání lépe a jako první šla do vedení. Technika dokázala ještě v první třetině obrátit skóre. Od druhé třetiny již na ledu dominovala Poruba, která se dostávala do velkých šancí a držela Sovy v tlaku.. Jen díky domácímu Novákovi se nepodařilo hostujícím vstřelit více branek.

Ve třetí třetině se Technika zlepšila, ale Poruba byla stále aktivnější, to se projevilo třemi vstřelenými góly.

59:55
    Slavíkovu střelu si Novák pohlídal.

59:43
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Stehlík – 2 min., hákování).

59:07
    Šidákova rána mířila těsně vedle.

58:34
    Oddechový čas pro domácí.

57:34
    Poruba právě vstřelila branku!
    Poruba zvyšuje své vedení. V úniku dva na jednoho předložil Marek Sedlář kotouč DAVIDU BALLNEROVI , který měl již lehkou pozici.

56:51
    Zakázané uvolnění Poruby.

56:09
    Poruba jde do vedení! Josef Tichý pálil od modré vedle brány, odraženého kotouče se zmocnil Petr Seidler, který předložil skvělou nahrávku ROSTISLAU VAŇKOVI, který neměl problém zakončit. Astistence: Petr Seidler, Josef Tichý.

54:40

54:24
    Poruba vyhazuje puk do středního pásma.

53:10
    Poruba měla velkou šanci ve vlastním oslabení, ale Novák předvedl další skvělý zákrok.

52:47
    Stehlíkovu střelu z pravého kruhu Čech kryje.

52:38
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Tichý – 2 min., napadení).

51:59
    David Zachar to zkusil mezi betony, Novák byl ale připraven.

51:59
    Poruba může jít do vedení, protože bylo nařízeno trestné střílení.
    Šarvátky dostanou diváky vždy do varu!

Matouš Vojáček

Branky a nahrávky: 6. Bustin (Švejda, Stehlík), 19. Švaňhal (Boček) – 5. Slováček (Kuťák), 45. Tichý (Rudl), 57. Vaněk (Seidler, Tichý), 58. Ballner (Sedlář)

HC Technika Brno: Novák (Slavíček) – Švejda, Kupčík, Odehnal, Šidák, Štancl, Sedlák, Cívka – Šidák, Čtvrtníček, Stehlík, Brzobohatý P., Biolek, Nováček, Benýšek, Buhaj, Brzobohatý M., Bustin, Švaňhal, Florek, Medek, Boček
    HC RT TORAX Poruba 2011: Čech (Kubáň) – Slavík, Puškár, Flašar, Tichý, Rudl, Bail, Puzič, Adamik – Ballner, Kafka, Piecha, Orság, Vaněk, Kuťák, Zachar, Tomčák, Seidler, Slováček, Sedlář

Rozhodčí: Přemysl Skopal, Bohuslav Maloušek, Michal Zedník