Toronto – Minnesota 2:3 (kon.) | Washington – Boston 4:3 (po pr.) | Anaheim – Carolina 6:5 (2:1 po s.n.)
San Jose – Ottawa 2:4 (kon.)
Washington Capitals
4:3 (2:0, 1:2, 0:1 - 1:0)
Boston Bruins
Čtvrtek 08.12.2016, 02:00 • Verizon Center, Washington • NHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek dne a někdy příště opět na shledanou. (05:04:26)

Československá stopa

Jakub Vrána (WSH) 0 + 0, čas na ledě: 12:58
    Zdeno Chára (BOS) 0 + 0, čas na ledě: 21:51
    David Patrňák (BOS) 1 + 0, čas na ledě: 16:23
    David Krejčí (BOS) 0 + 0, čas na ledě: 20:52
    Bruins smazali tříbrankové manko, nakonec ale přece prohráli.

Washington právě vstřelil branku!
    Domácí rozhodují dnešní utkání v prodloužení! NICKLAS BÄCKSTRÖM si skvěle vyměnil kotouč se Schmidtem v útočném pásmu a následnou střelou z levého kruhu k bližší tyči nedal Raskovi sebemenší šanci! Asistence: Nate Schmidt a Marcus Johansson.

61:22
    Oddechový čas pro hosty.

61:21
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Raskem.

60:34
    Marchand tak dlouho váhal se střelou v mezikruží, až o kotouč přišel.

60:01

Další třetina začne přibližně v 4:48.

Třetí třetina je za námi. Hosté dokázali ve třetí periodě srovnat stav utkání zásluhou Colina Millera a utkání nám tak dospělo do prodloužení, které začne za stavu 3:3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:04
    Oshie vyslal na branku tvrdou střelu z vrcholu pravého kruhu. Branku ale minul.

58:25
    Ovečkin vyslal na branku slabou střelu z levého kruhu, se kterou neměl Rask větší potíže.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:18
    Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 1. Williams (Kuzněcov, Ovečkin), 8. Williams (Kuzněcov), 26. Winnik (Beagle), 62. Bäckström (Schmidt, Ma. Johansson) – 37. D. Moore (Blidh), 39. Pastrňák, 49. C. Miller (Czarnik, Marchand)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Niskanen, Orlov, Carlson, Alzner, Schmidt, Orpik (A) – Williams, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Oshie, Bäckström (A), Ma. Johansson – J. Vrána, Eller, Burakovsky – T. Wilson, Beagle, Winnik.
    Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Carlo, Chára (C), McQuaid, Krug, C. Miller, K. Miller – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Backes, Krejčí (A), Schaller – Czarnik, Riley Nash, Spooner – J. Hayes, D. Moore, Blidh.

Rozhodčí: St. Pierre, McCauley – Nowak, Murphy