Přerov – HK MD Šumperk 4:3 (kon.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 1:6 (kon.) | HC Plzeň – Letňany 5:1 (kon.)
Kladno – K. Vary 8:5 (kon.) | Vsetín – Warriors Brno 6:3 (kon.) | Kobra – PZ Kladno 1:4 (kon.)
Tábor – Slavia 3:12 (kon.) | Žďár n/S – Jihlava 1:2 (kon.) | Vítkovice – Zlín 0:5 (kon.)
Pardubice – Liberec 5:4 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 4:9 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 4:10 (kon.)
Havířov – Třinec 3:4 (0:2 po s.n.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Poruba – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.)
Rytíři Kladno
8:5 (2:1, 3:3, 3:1)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 08.12.2016, 15:00 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu

59:15
    Smažík (KLA) a Novotný (KVA) jsou vyloučeni na 2 minuty za hrubost.

59:15
    Zíka (KLA) inkasuje 2 minuty za krosček, což znamená, že Energie si zahraje přes minutu dlouhou přesilovku pěti proti třem.

58:22
    Funk (KLA) oslabuje svůj tým, musí si odsedět 2 minuty za hrubost.

44:59
    Urban (KLA) nabízí svému soupeři šanci na snížení, kladenský borec je vyloučen na 2 minuty za podražení.

41:02
    Hostující kapitán Křemen (KVA) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

31:56
    Opět si hosté zahrají v početní výhodě, Zíka (KLA) inkasuje 2 minuty za podražení.

27:43
    Vypadá to, že kluby si přesilovky pravidelně střídají. Nyní je vyloučen na 2 minuty za krosček Vrkoč (KLA).

27:04
    Tentokrát se bude vylučoval zase na straně Energie. Tureček (KVA) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

15:51
    Početní výhodu si domácí nezahráli dlouho, počet hráčů na ledě se srovná. Urban (KLA) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

15:29
    První přesilovkou hru dnešního zápasu si zahrají Rytíři, Kosina (KVA) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 4. Hasil (Karásek, Zíka), 19. Hasil (Bernat, Staněk), 28. Šimek (Klíma, Urban), 35. Klíma (Srbek, Urban), 36. Karásek (Bernat, Hasil), 43. Bernat (Urban), 53. Hasil (Bernat, Karásek), 58. Ticháček (Bernat) – 11. Rozhon, 29. Novotný (Rozhon, Pohanka), 33. Novotný (Křemen, Pohanka), 37. Bokštefel (Mašek), 57. Korčmaroš (Karbulka)

Rytíři Kladno: Pěkný (Veselý) – Robovský, Smažík, Staněk (A), Flachs, Zíka (C), Funk, Klíma – Ticháček, Karásek, Kleveta, Šimek, Karmazin, Hasil, Bernat (A), Srbek, Urban, Vrkoč, Sojka
    HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Horák) – Stejskal, Pohanka, Braný, Kosina, Smolka, Kursa, Tureček – Bokštefel, Matoušek, Křemen (C), Mašek, Rozhon, Jiskra (A), Karbulka, Korčmaroš, Novotný (A)

Rozhodčí: Velčovský – Zháňal, Kučera