Kometa Brno – Č. Budějovice 6:3 (kon.) | Třinec – HC Plzeň 3:5 (kon.) | HC Litvínov – Havířov 2:1 (kon.)
Písek – Vsetín 4:9 (kon.) | Mountfield HK – K. Vary 1:2 (po pr.) | Kladno – Vítkovice 2:3 (1:2 po s.n.)
Zlín – Sparta 5:2 (kon.) | Letňany – Kolín 2:1 (kon.) | Pardubice – Chomutov 4:1 (kon.)
Slavia – Mladá Boleslav 6:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Olomouc 0:6 (kon.) | Jihlava – Liberec 2:1 (po pr.)
Berani Zlín
5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
HC Sparta Praha
Pátek 09.12.2016, 16:30 • PSG aréna • Extraliga staršího dorostu • 1. kolo

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (18:48:35)

Utkání je za námi. Domácí hokejisté zvládli náročnou bitvu s pražskou Spartou a hned v prvním utkání nadstavby si připisují tři body do tabulky.

59:21
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Tůma – 2 min., vysoká hůl).

58:49
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Čech – 2 min., sekání).

58:08
    Domácí hrají v plném počtu.

56:08
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Dvořáček – 2 min., vysoká hůl).

55:42
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí zvyšují na rozdíl tří branek, JAN MAREK se trefil přesně pod horní tyč. Asistence: Tomáš Dřímal a Jáchym Janošek.

40:01

Zlínu se povedlo ve druhé třetině využít dvě přesilové hry a zvýšit vedení na rozdíl tří branek. Spartě se ale povedlo v snížit, a tak do třetí třetiny vstoupí domácí s vedením 4:2.

40:00

39:14
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Pavel – 2 min., nedovolené bránění).

38:53
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Hefka – 2 min., vysoká hůl).

35:51
    Sparta právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JEGOR GNUSIN. Asistence: Ondrej Šišolák.

27:44

25:44
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Nacházel – 2 min., hákování).

23:41
    Po čtvrté inkasované brance opouští Mičán branku Sparty a nahradí jej Škorpík.

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 4. Světlík (Kočica, Dluhoš), 20. Kočica (Hefka, Hamrlík), 23. Hefka (Dluhoš, Hamrlík), 24. Dvořáček (Jenáček, Světlík), 56. Marek (Dřímal, Janošek) – 5. Šišolák (Prymula, Čížek), 36. Gnusin (Šišolák)

Berani Zlín: Kořének (Kubík) – Janošek, Gába, Dřímal, Hamrlík, Suhrada, Dluhoš, Jenáček, Marek – Dvořáček, Světlík, Chalupa, Pröschl, Kočica, Hefka, Sedláček, Dobiáš, Kristek, Leška.
    HC Sparta Praha: Mičán (24. Škorpík) – Haš, Vízner, Tůma, Hadamczik, Hanuš – Švarc, Šišolák, Čížek, Nacházel, Gnusin, Dani, Flídr, Pika, Prymula, Čech, Vorobjev, Pavel.

Rozhodčí: Netopil – Hübl, Hubáček