Buffalo – Washington 1:4 (kon.) | Detroit – Columbus 1:4 (kon.) | New Jersey – St. Louis 1:4 (kon.)
Minnesota – Edmonton 3:2 (3:2 po s.n.) | Chicago – NY Rangers 0:1 (po pr.) | Anaheim – San Jose 3:2 (kon.)
Philadelphia – Dallas 4:2 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 4:1 (kon.)
Chicago Blackhawks
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
New York Rangers
Sobota 10.12.2016, 02:30 • United Center, Chicago • NHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek dne a někdy příště opět na shledanou. (05:24:03)

Marek Hrivík (NYR) 0 + 0, 1 střela, čas na ledě: 13:57

Dnešní utkání je za námi. Dnes jsme byli svědky vyrovnaného utkání, ve kterém jsme se jediné branky dočkali až v prodloužení, když se dokázal prosadit střelou z mezikruží Nick Holden.

Střely na branku: 26 – 37

60:55 Nick HOLDEN - 0:1

60:55
    Rangers právě vstřelili branku!
    Hosté rozhodují utkání už v první minutě prodloužení! NICK HOLDEN převzal kotouč v mezikruží a následnou střelou k bližší tyči nedal Darlingovi sebemenší šanci! Asistence: Derek Stepan.

60:14
    Kreider tak dlouho držel kotouč v útočném pásmu, až o něj přišel.

60:01

Ani ve třetí třetině jsme se branky nedočkali a na řadu tak přichází prodloužení, případně poté samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:15
    Kotouč skončil v ochranné síti. Vhazovat se bude po pravici Darlinga.

58:29
    Oddechový čas pro domácí.

58:29
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Darlingem.

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny.

57:03
    Kreider střelou z mezikruží trefil jen jednoho z obránců.

56:11
    Staal vyslal na branku jedovatou střelu z mezikruží, kterou ale Darling s menšími problémy dokázal vyrazit mimo tři tyče.