Buffalo – Washington 1:4 (kon.) | Detroit – Columbus 1:4 (kon.) | New Jersey – St. Louis 1:4 (kon.)
Minnesota – Edmonton 3:2 (3:2 po s.n.) | Chicago – NY Rangers 0:1 (po pr.) | Anaheim – San Jose 3:2 (kon.)
Philadelphia – Dallas 4:2 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 4:1 (kon.)
Philadelphia Flyers
4:2 (1:1, 0:0, 3:1)
Dallas Stars
Sobota 10.12.2016, 19:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Děkujeme vám za pozornost a přejeme příjemný zbytek víkendu. (22:03:54)

3. Devin Shore (DAL) 2+0

Zezačátku nezáživné utkání se nakonec proměnilo ve třetí třetině ve skvělý hokejový duel. Dallas se dostal v 51. minutě zásluhou Devina Shoreho podruhé do vedení a dlouho to vypadalo, že ukončí vítěznou šňůru Philadelphie. Flyers se dnes ovšem mohli spolehnout na souhru Jakuba Voráčka s Braydenem Schennem, jenž po třech asistencích českého útočníka v přesilových hrách vstřelil tři góly. Voráček navíc pak ještě sám přidal razítko v podobě gólu do prázdné branky a Flyers tak poprvé od ledna 2002 zvítězili v osmi zápasech za sebou!

59:49
    A jsou z toho poměrně velké tresty. Wayne Simmonds (PHI) dostal pět minut za sekání a k tomu desetiminutový osobní trest. Antoine Roussel dopadl podobně, akorát oněch pět minut dostal za bitku.

59:49
    Roussel to zkoušel na Streita, poté také na Gudase a když to nevyšlo ani u něj, tak to zkusil na Simmondse. Ten dnes nebodoval, tak se na závěr utkání do zápisu zapíše alespoň takto.

59:49
    Na konci je tu ale ještě potyčka mezi Simmondsem a Rousselem!
    58:51 Jakub VORÁČEK - 4:2

58:51
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    A zdá se být rozhodnuto. JAKUB VORÁČEK vzal puk u mantinelu, bekhendem jej poslal do prázdné branky a završil svůj skvělý, čtyřbodový (1+3) večer, který je navíc pro něj druhý v řadě! Asistence: Claude Giroux.

58:33
    Kari Lehtonen míří na střídačku! Dallas se šesti bruslaři.

58:09
    Ritchie si dobře udělal prostor v útočném pásmu, byl před Masonem a v dobré pozici přestřelil.
    57:45 Brayden SCHENN - 3:2

57:45
    Hats off! Je tu přesilovkový hattrick BRAYDENA SCHENNA! Tentokrát se Simmondsova střela odrazila před branku, kde se nejlépe zorientoval právě Schenn a poslal puk do prázdné branky, čímž dokončil svůj druhý třígólový večer v kariéře. Fanoušci Flyers zvedají transparenty s textem „Danke Schenn“. Asistence: Wayne Simmonds, Jakub Voráček.

57:03
    Jenomže přichází další přesilovka pro domácí. Bellemare zůstal ležet z zadního mantinelu a Tyler Seguin je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

57:03
    Dallas chce okamžitou odplatu a usadil se před Masonem.

56:23
    Zakázané uvolnění Dallasu.
    56:12 Brayden SCHENN - 2:2
    Branky a nahrávky: 18. B. Schenn (Voráček, Gostisbehere), 57. B. Schenn (Voráček, Streit), 58. B. Schenn (Simmonds, Voráček), 59. Voráček (Giroux) – 8. D. Shore (McKenzie, Cracknell), 51. D. Shore (Roussel, Hamhuis)

Philadelphia Flyers: S. Mason (Stolarz) – MacDonald, Provorov, Gudas, Streit (A), Gostisbehere, Manning – Voráček, Giroux (C), Raffl – Simmonds (A), B. Schenn, Konecny – Weise, Cousins, Gordon – Ljubimov, Bellemare, VandeVelde.
    Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Klingberg, Lindell, Johns, Hamhuis, Oleksiak, Jo. Benn – Spezza (A), Seguin (A), Ja. Benn (C) – B. Ritchie, Faksa, Roussel – Eaves, Eakin, Korpikoski – Cracknell, D. Shore, McKenzie.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Garrett Rank – Tim Nowak, Scott Cherrey

Diváci: 19 594