Kadaň – Havířov 5:2 (kon.) | Frýdek-M. – Benátky n/J 7:3 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 2:3 (kon.)
Přerov – Prostějov 5:0 (kon.) | Jihlava – Litoměřice 2:1 (po pr.) | Třebíč – Slavia 2:0 (kon.)
Most – Kladno 3:6 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HC Slavia Praha
Sobota 10.12.2016, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 33. kolo

Ve třetí třetině jsme viděli opět velké nasazení Třebíče, která pokračovala v náporu, jako v předchozích třetinách. Hra na straně Pražanů působila podobným dojmem, jako u předchozích třetin. Patrik Polívka byl v poslední třetině jejich velkou oporou, který dokázal odolat pokusům o vstřelení další branky. Pavel Jekel se dnes také dočkal velkého uznání jak od fanoušků na stadioně, tak od jeho spoluhráčů. Třebíč si tak dnes vysloužila tříbodový předvánoční dáreček, kterým potěšila svoje fanoušky. Pro dnešní onlajn to je vše. Přeji vám hezký zbytek večera a někdy příště naviděnou. (19:52:10)

59:20
    Pražská Slavie se stále snaží o lepší postavení vhodné pro střelu. Vtom jim třebíčská obrana úspěšně brání.

58:45
    Čejka vyhazuje puk za bránu hostů na zakázané uvolnění. Vhazuje se ve třetině domácích.

58:36
    Vhazování před Jekelem proběhne bez Polívky v bráně. Pražané jdou do šesti mužů v poli.

58:36
    Oddechový čas pro hosty.

58:17
    Mrázek se dostal před Polívku, kde ho o puk připravil jeden z pražských obránců.

57:20
    Pražané by chtěli odvolat brankáře, ale to se jim s aktivitou domácích nedaří. Polívka tak musí zůstat v bráně a krýt další střely třebíčské Slavie.

56:59
    Vhazování před Jekelem vyhráli domácí a Erat s Pekrem vyrážejí před Polívku. Zdráhalova střela od pravého mantinelu nedělala brankáři hostů větší potíže.

56:34
    Andrlík si přehazuje puk s Endálem, který se pokouší dostat do třetiny domácích.

55:36
    Jankovský se dostal ke střele od levého mantinelu ve třetině domácích, se kterou si Jekel poradil.

54:56
    Vhazování před Polívkou vyhráli domácí, kteří o puk přichází a hra se po dlouhé době dostává před Jekela.

54:15
    Třebíč je stále aktivnějším týmem a Slavie Praha neví co s nimi. Nedaří se jim dostat z vlastní třetin, díky dobře chytajícímu Polívkovi odolávají třebíčskému náporu.

54:07
    Raška byl úplně volný před Polívkou, který se opět vytáhl se svým dalším zákrokem. Třebíč nebyla daleko od tříbrankového vedení.

53:37
    Polívka měl nyní plné ruce práce, kdy na něj vyletěly nečekané střely. Dokázal je pokrýt.