Los Angeles – Ottawa 4:1 (kon.) | Boston – Toronto 1:4 (kon.) | Montreal – Colorado 10:1 (kon.)
Florida – Vancouver 4:2 (kon.) | Columbus – NY Islanders 6:2 (kon.) | Tampa – Pittsburgh 3:4 (kon.)
Arizona – Nashville 4:1 (kon.) | Calgary – Winnipeg 6:2 (kon.) | San Jose – Carolina 4:3 (kon.)
Anaheim – Ottawa 5:1 (kon.) | Detroit – Philadelphia 0:1 (po pr.) | Washington – Vancouver 3:0 (kon.)
Calgary Flames
6:2 (0:0, 4:0, 2:2)
Winnipeg Jets
Neděle 11.12.2016, 04:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Československá stopa v utkání

Michael Frolík (CGY) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:11
    Marko Daňo (WPG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:54 (07:23:13)

Tři hvězdy utkání

1. Dougie Hamilton (CGY) 2+1
    2. Mikael Backlund (CGY) 1+2
    3. Matthew Tkachuk (CGY 0+3

Statistiky: Střely na bránu: 35-28; Zablokované střely: 14-7; Vhazování: 49%-51%; Hity: 15-12; Přesilové hry: 2/4-1/4; Trestné minuty: 18-18.

Dougie Hamilton odehrál proti Jets skvělé utkání, když dvěma góly a jednou asistencí přispěl k vysoké výhře svého týmu. Jets byli všude pozdě a ve druhé třetině inkasovali čtyři góly, které rozhodly o zápase. Konečný výsledek. Calgary Flames 6 Winnipeg Jets 2.

59:59 Jacob TROUBA - 6:2

59:59
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    JACOB TROUBA v závěru utkání nahodil puk na levém křídle od modré čáry směrem na bránu a jeho nahození v poslední sekundě zamířilo nad levým betonem Chada Johnsona ke vzdálenější pravé tyči. Asistence: Josh Morrissey a Mark Scheifele.

59:00
    Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:47
    Patrik Laine vypálil z levého kruhu pro vhazování a dobře mířil do bližšího horního rohu brány, jenže Chad Johnson si s jeho pokusem snadno poradil a kryl ho v lapačce.

57:57
    Michael Frolík byl necelé tři minuty před koncem vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
    56:28 Sean MONAHAN - 6:1

56:28
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Johnny Gaudreau krásnou přihrávkou z levého křídla našel mezi kruhy pro vhazování najíždějícího SEANA MONAHANA, který bez přípravy vymetl přesně pravý horní roh brány a využil přesilovou hru. Asistence: Johnny Gaudreau a Mark Giordano.

55:19
    Garnett Hathaway se pustil do bitky s Dustinem Byfuglienem. Oba hráči dostali pět minut za bitku a Byfuglien ještě dvě minuty za hrubost k tomu. Flames si zahrají další přesilovku.
    53:59 Nikolaj EHLERS - 5:1

53:59
    Michael Frolík v oslabení těsně minul bránu Jets, kteří vyrazili do rychlého protiútoku a NIKOLAJ EHLERS po přihrávce Bryana Littla z levého kruhu pro vhazování propálil Chada Johnsona. Ehlersova střela vymetla v přesilové hře vzdálenější pravý horní roh brány a Winnipegu se alespoň podařilo vstřelit čestný gól. Asistence: Bryan Little.

53:23
    Deryk Engelland podrazil jednoho z hráčů Jets v pravém rohu útočného pásma a usedl na dvě minuty na trestnou lavici.

53:01
    Blake Wheeler vypálil z levého kruhu pro vhazování na přední tyč, u ní byl ale připravený Chad Johnson, který jeho pokus letící těsně nad ledem skvěle vyrazil pravým betonem!

52:17
    Čároví rozhodčí signalizoval ofsajd a Jets museli jako rakety rychle vyklidit útočné pásmo.

51:26
    Jets sice strávili v útočném pásmu několik sekund, jenže kromě jedné zablokované střely se k ničemu nedostali.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 29. D. Hamilton (Tkachuk, Backlund), 33. S. Bennett (J. Gaudreau, D. Wideman), 36. D. Hamilton (Tkachuk, Backlund), 38. Backlund (Tkachuk, D. Hamilton), 44. Bouma (Hathaway, Stajan), 57. Monahan (J. Gaudreau, Giordano) – 54. Ehlers (Little), 60. Trouba (Morrissey, Scheifele)

Calgary Flames: Ch. Johnson (Elliott) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, D. Wideman, Jokipakka, Engelland – J. Gaudreau, S. Bennett, Chiasson – Tkachuk, Backlund, Frolík – Ferland, Monahan (A), Brouwer (A) – Bouma, Stajan, Hathaway.
    Winnipeg Jets: Hutchinson (41. Hellebuyck) – Morrissey, Byfuglien (A), Enström, Trouba, Chiarot, Postma – Daňo, Scheifele (A), Wheeler (C) – Ehlers, Little, Laine – Copp, Lowry, B. Tanev – Thorburn, Perreault, Stafford.

Rozhodčí: Mike Leggo, Chris Schlenker. Čároví: Ryan Daisy, Steve Miller

Diváci: 18677