Los Angeles – Ottawa 4:1 (kon.) | Boston – Toronto 1:4 (kon.) | Montreal – Colorado 10:1 (kon.)
Florida – Vancouver 4:2 (kon.) | Columbus – NY Islanders 6:2 (kon.) | Tampa – Pittsburgh 3:4 (kon.)
Arizona – Nashville 4:1 (kon.) | Calgary – Winnipeg 6:2 (kon.) | San Jose – Carolina 4:3 (kon.)
Anaheim – Ottawa 5:1 (kon.) | Detroit – Philadelphia 0:1 (po pr.) | Washington – Vancouver 3:0 (kon.)

3. Brayden Schenn (PHI) 1+0

Máme za sebou defenzivně laděné utkání, ve kterém kralovali především brankáři obou týmů. Vyloženě nudné utkání jsme rozhodně nesledovali, skvěle chytající Howard a Stolarz se ale postarali o to, že zápas půjde za bezbrankového stavu do prodloužení. V něm rozhodl o výhře Letců Brayden Schenn, Philadelphia tak zvítězila už podeváté v řadě!

62:43 Brayden SCHENN - 0:1

62:43
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Flyers berou bonusový bod a připisují si už devátou výhru v řadě! Po nepovedené rozehrávce domácích si BRAYDEN SCHENN vyměnil kotouč s Provorovem a poté parádním blafákem vykoupal bezmocného Howarda! Asistence: Ivan Provorov, Wayne Simmonds.

61:54
    To byla šance! Pierre-Édouard Bellemare měl na hokejce rozhodnutí, francouzský útočník ale tváří v tvář Howardovi na domácího gólmana nevyzrál!

61:13
    Danny DeKeyser se vydal na útočný výlet, jeho pumelice z levého křídla si ale cestu za Stolarzova záda nenašla.

60:41
    První minuta prodloužení byla spíše oťukávací, ani jeden tým se k ničemu nedostal a oba soupeři mohou v klidu vystřídat.

60:01

Ani šedesát minut hry o vítězi tohoto duelu nerozhodlo, za pár okamžiků tak budeme svědky atraktivního prodloužení!

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:54
    Claude Giroux se náramnou kličkou zbavil Kronwalla, poté se ale ocitl v příliš nevýhodném úhlu a už nedokázal poslat puk do prostoru mezi třemi tyčemi.

59:22
    Voráčkova střela od modré byla zblokována, tlak Letců ale ještě pokračuje, domácím se nedaří vyhodit puk do bezpečí.

58:53
    Minutu před koncem základní hrací doby se hra přelévá ze strany na stranu, ani jednomu týmu se nyní nedaří kloudně rozehrát.

58:05
    Ruský reprezentant Alexej Marčenko vypálil od modré a jeho dělovka se od zadního hrazení odrazila zpět do brankoviště, Stolarz ale dokázal zareagovat včas.

57:39
    Voráček naslepo posílal puk do předbrankového prostoru, tam ale nebyl nikdo v bílooranžovém a domácí poté vybojovali další buly před Stolarzem.