K. Vary – Kometa Brno 1:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
HC Kometa Brno
Pondělí 12.12.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 27. kolo

59:28
    Domácí hrají opět v šesti!

59:19
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Máme tu velmi zajímavou zápletku konce třetí třetiny! Při velmi dobrém clonění Davídka před bránou se podařilo MARTINU WEINHOLDOVI z mezikruží prostřelit shluk hráčů a přesně zakončit do levého horního rohu branky. Bez asistence.

58:22
    Domácí hrají v šesti!

56:25
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa potvrzuje své kvality a dává druhou branku! Po přečíslení dva na jednoho se po přihrávce Horkého, ujmul puk ANDREAS JAJCAY, který velmi jednoduše poslal puk do odkryté části brány a zvyšuje tak náskok Brna. Asistence: Luboš Horký, Daniel Hroudný

51:10
    Za vysokou hůl je vyloučen Tomáš Mlynář (KOM) na dvě minuty.

47:21
    David Kovář (KVA) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

46:01
    Zatím asi největší šanci zápasu měli domácí po střele Vodičky od modré, kdy se před bránou objevil Milan Davídek, který měl na své holi puk, ale na skvělého Dostála byl krátký.

41:27
    Na dvě minuty je vyloučen Michal Furch (KOM) za sekání.

37:39
    Na dvě minuty je za hrubost vyloučen Pavel Vápeník (KVA).

28:48
    I přes vyloučení se podařilo Mlynářovi dostat do útoku a dokonce i zakončit.Střelu však vykryl Kuchař bez problémů.

28:11
    Michal Hotěk si svojí aktivitou před bránou vynutil další faul. Na dvě minuty je vyloučen Petr Kratochvíl (KOM) za podražení.

26:22
    Domácí si zahrají další přesilovou hru! Za nedovolené bránění je vyloučen Libor Zábranský (KOM).

18:11
    Máme tu první gól zápasu v závěru první třetiny! Po střele LUBOŠE HORKÉHO od modré se puku zmocnil Kuchař. Tomu však kotouč vypadl z náruče a při pádu brankáře doputoval až do svatyně Karlových Varů. Asistence: Libor Zábranský, Tomáš Mlynář

17:02
    Andreas Jajcay měl možnost sám ohrozit bránu energetiků, ale puk mu sklouzl z čepele a obrana domácích se měla čas vrátit.

15:24
    Libor Zábranský (KOM) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

14:48
    Milan Davídek předvedl výstavní střelu nad beton, ale Dostál dokázal velmi pohotově zakročit a má puk v lapačce.

07:20
    Na dvě minuty je vyloučen Martin Weinhold (KVA), který je vyloučen za držení protihráče.

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 60. Weinhold – 19. Luboš Horký (Zábranský, Mlynář), 57. Jajcay (Horký, Hroudný)

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Špírek) – Pajk, Weinhold, Klejna, Vodička "A", Vápeník, Beer, Brabec – Davídek, Janata "C", Kurfürst, Šik, Procházka "A", Hotěk, M. Horký, Hendrych, Šála, Salnikov, Kovář Trenér: Tomáš Mariška
    HC Kometa Brno: Dostál (Krček) – Zábranský, Král, Mikyska, Furch, Trnka, Kabelka, Sedláček – L. Horký "A", Havlát, Mlynář, Kratochvíl "C", Škvrně, Gajarský, Ferda "A", Hasoň, Čejka, Jajcay, Hroudný Trenér: Pavel Pazourek

Rozhodčí: Sýkora – Brejcha, Suchánek