Sunderland – Chelsea 0:1 (kon.) | West Ham – Burnley 1:0 (kon.) | Middlesbrough – Liverpool 0:3 (kon.)
West Brom – Swansea 3:1 (kon.) | Crystal Palace – Manchester Utd. 1:2 (kon.) | Manchester City – Watford 2:0 (kon.)
Stoke – Southampton 0:0 (kon.) | Tottenham – Hull City 3:0 (kon.)
Tottenham Hotspur
3:0 (1:0)
Hull City AFC
Středa 14.12.2016, 21:00 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League • 16. kolo
    Lloris dnes odchytal 150. zápas v Premier League a připsal si čisté konto. Navíc v letošním ročníku inkasoval zatím pouze 11 branek.

Rozhodčí Marriner naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém Tottenham Hotspur porazil Hull City AFC 3:0. Domácí tým byl od samotného začátku aktivnějším celkem a ve 14. minutě se zaslouženě dostal do vedení, když se přesně trefil Eriksen, který skóroval pak ještě jednou, a to v 63. minutě. Na listinu střelců se zapsal ještě jeden fotbalista, běžela 73. minuta a Eriksen zahrával standardní situaci, kterou však Marshall zlikvidoval, ale odražený balon sebral Wanyama a pojistil Tottenhamu vítězství. Hull se snažil, dokázal si vytvořit i nějakou šanci, ale proměnit ji nedokázal. Navíc Tottenham byl dnes opravdu ve všem lepší a vítězství si zasloužil. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (22:58:32)

90+3

90+1
    Eriksen se prudce opřel do míče, ale trefil pouze zeď, kterou si Marshall postavil na jedničku. K odraženému míči se však velmi rychle dostal Winks, který pálil hodně nebezpečně, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Faulovaný byl Eriksen, kterého poslal k zemi Mason. V samotném závěru bude domácí tým zahrávat standardní situaci a na starost si ji vezme opět Eriksen.

88
    Tottenham kontroluje míč na vlastní polovině a už nikam nespěchá.
    Gól, který dnes Wanyama zaznamenal byl jeho druhým gólem v barvách Tottenhamu.

85
    Na poslední minutky se na travnatý povrch dostává Onomah, odpočinout si na lavičku odchází Sissoko.

84
    Nepříznivý stav se pokusí alespoň kosmeticky upravit Bowen, kterému místo na trávníku uvolňuje Snodgrass.

82
    Na body does Hull už může zapomenout, protože Tottenham vede 8 minut před koncem zápasu 3:0 a takové manko se dohání hodně špatně. Na druhou stranu, nic není nemožné, ale buďme realisté.

80
    Eriksen toužil po hattricku, ale Marshall si s jeho střelou zpoza vápna poradil a míč bezpečně ukryl do náruče.

74
    Střídají i hosté: odchází nejaktivnější hráč Hullu, Livermore. Šanci na trávníku dostává Meyler.

74
    Kane dnes zrovna nejlepší zápas neodehrál, a tak odchází na lavičku. Místo něj jde do hry Son Heung-min.
    73. Victor WANYAMA - 3:0

73
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Domácí tým měl k dispozici standardní situaci, kterou si vzal na starost Eriksen a vsadil na přímou střelu, se kterou si sice Marshall poradil, ale na jeho smůlu vyrazil míč pouze do tyče, od které se odrazil do míst, kde byl pohotový VICTOR WANYAMA, který se nemýlil a poslal Tottenham do tříbrankového vedení.

72
    V této chvíli je hra přerušena, protože byl faulovaný Rose.

72
    Hull se opět brání, protože Tottenham zahráva další rohový kop. Tentokrát rozehrál Eriksen nakrátko a domácí borci kombinují na útočné polovině.

70
    Hull City se před standardní situací v pohodě ubránil, ale stále musí být pozorný, protože domácí tým zůstává u míče.