Buffalo – Los Angeles 6:3 (kon.) | NY Islanders – Washington 2:4 (kon.) | Carolina – Vancouver 8:6 (kon.)
NY Rangers – Chicago 1:2 (kon.) | Toronto – San Jose 2:3 (0:1 po s.n.) | Detroit – Arizona 1:4 (kon.)
Nashville – St. Louis 6:3 (kon.) | Minnesota – Florida 5:1 (kon.) | Dallas – Anaheim 6:2 (kon.)
Edmonton – Columbus 1:3 (kon.)
Dallas Stars
6:2 (0:0, 1:1, 5:1)
Anaheim Ducks
Středa 14.12.2016, 02:38 • American Airlines Center, Dallas • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání v American Airlines Center v Dallasu sledovalo 17 543 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (05:25:57)

3. Ryan Getzlaf (ANA) 1+1

Dnešní utkání je tedy minulostí a dva body si nakonec připisují domácí hokejisté. Ti sice na začátku třetí třetiny ztráceli vinou přesilovkové trefy Coreyho Perryho, avšak poté rozjeli brankostroj. Během 46. a 47. minuty se o otočku ve skóre postarala dvojice Dan HamhuisDevin Shore, v 51. minutě mířil přesně Patrick Eaves a o dalších 93 vteřin později skóroval i domácí kapitán Jamie Benn. To ale nebylo vše, neboť Anaheim zkusil powerplay a tu v 54. minutě potrestal Radek Faksa. Stars si tedy připisují důležité dva body a dostávají se na dostřel k pozicím zajišťujícím play-off.

Střely na bránu

Dallas Stars – 27 (6, 10, 11)
    Anaheim Ducks – 36 (11, 14, 11)

59:53
    Anaheim už se ani nesnaží obsadit útočné pásmo. Utkání tak pomalu spěje ke konci.

59:24
    Cody Eakin výborně vstoupil do kombinace hostujícího celku a okamžitě po zisku kotouče hraje s vlastními obránci.

59:12
    Vinou zakázaného uvolnění se ale ještě bude vhazovat poblíž Nieimiho brány.

58:56
    Stars nyní v klidu drží hru v neutrální zóně. Anaheim už dnešní utkání stoprocentně nedotáhne k bodovému zisku.

58:22
    Domácí mohli přidat ještě jeden gól. Faksa při přečíslení našel Bretta Ritchieho, avšak ten netrefil prázdnou bránu.

57:32
    Hraje se ve středním pásmu. Domácí teď poměrně v pohodě kontrolují závěrečnou část utkání.

56:51
    Jordie Benn to zkusil tvrdou střelou od modré čáry, nicméně minul a Eaves pohotově nedokázal zakončit do odkryté části brány.

56:35
    Vinou icingu Dallasu se hra sice vrátila před Niemiho, ale nyní už domácí kombinují v útočném pásmu.

55:11
    Okamžitě po buly se do obrovské šance dostal Stefan Noesen, nicméně jeho výbornou teč zneškodnil bezchybný Niemi.

55:01
    Výborný zákrok nyní předvedl Antti Niemi, ke kterému se dostali dva protihráči, avšak finský gólman šel instinktivně proti přihrávce a na hranici brankoviště zastavil puk mířící na hůl osamoceného soupeře.
    53:57 Radek FAKSA - 6:2

53:57
    Dallas právě vstřelil branku!
    Hosté nečekaně odvolali brankáře, avšak to se neukázalo jako správné rozhodnutí. Díky dobré práci Jordieho Benna se totiž kotouče ve vlastním pásmu zmocnil RADEK FAKSA, který puk poslal přesně do odkryté brány. Asistence: Jordie Benn

53:46
    Tak trochu podle očekávání se o branku nejednalo a hra tedy bude navázána vhazováním po pravici domácího gólmana.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 34. Johns (Ja. Benn, Seguin), 46. Hamhuis (Ja. Benn, Spezza), 47. Cracknell (Oduya), 51. Eaves (Hudler), 53. Ja. Benn (Jo. Benn, Seguin), 54. Faksa (Jo. Benn) – 36. Getzlaf (Rakell), 42. Perry (Getzlaf)

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Lindell, Klingberg, Hamhuis, Johns, Oduya, Jo. Benn – Ja. Benn (C), Seguin (A), Spezza (A) – Roussel, Faksa, B. Ritchie – Hudler, Eakin, Eaves – Korpikoski, D. Shore, Cracknell.
    Anaheim Ducks: Gibson (53. Bernier) – Fowler, Vatanen, H. Lindholm, Manson, Theodore, Bieksa – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, O. Kaše – Cramarossa, Noesen, L. Shaw.

Rozhodčí: Jon McIsaac, Jean Hebert – Pierre Racicot, Bryan Pancich