Fenerbahce Istanbul – ZVVZ USK Praha 75:71 (kon.)
Fenerbahce Istanbul Sports Club
75:71 (16:23, 39:49, 55:61)
ZVVZ USK Praha
Středa 14.12.2016, 18:00Euroliga - ženy • Skupina A

Dnešní zápas je u konce, USK Praha měla více než dobře nakročeno k výhře, poté ale přišla dvanáctibodová šňůra domácích a zápas se rázem zcela otočil. Domácí si už vedení uniknout nenechali a připisují si cenné body do tabulky.

Nejvíce bodů:
    Grudaová (16) – Petrovićová (24)

Nejvíce doskoků:
    Verameyenkovová (9) – Petrovićová (8)

Nejvíce asistencí:
    Quigleyová (7) – Palauová (5)

Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost, na přečtenou! (19:36:03)

Konec zápasu. (75:71)

39:46
    Na druhé straně Stricklenová rovněž proměnila oba trestné hody, tohle už nevypadá dobře s Prahou. (75:71)

39:45
    Petrovićová proměnila oba trestné hody, šance USK stále žijí. (73:71)

39:42
    Oddechový čas pro hosty. (73:69)

39:42
    Quigleyová byla takticky faulovaná, následně ale oba trestné hody proměnila. (73:69)

39:34
    Petrovićová také netrefila trojku, tentokrát už však doskočil míč Istanbul. (71:69)

39:30
    Hanušová to zkusila za tři body, ale minula. Praha si ale dokázala míč doskočit a pokračuje. (71:69)

39:11
    Quigleyová dělá důležitý krok k tomu, aby Fenerbahce Prahu porazilo. (71:69)

37:56
    Oddechový čas pro domácí. (69:69)

37:56
    USK dává po více než pěti minutách koš, Petrovićová po nahrávce Palauové vyrovnává. (69:69)

36:24
    Lavenderová navazuje na šňůru, Fenerbahce vede v posledních téměř čtyřech minutách 12:0. (69:67)

36:24
    Šňůra Fenerbahce roste, domácí celek už dokázal vyrovnat po dvou proměněných trestných hodech Quigleyové. (67:67)

34:18
    Tak pozor, Lavenderová dává další koš po nahrávce Vardarliové a rozdíl už je pouhý jeden koš. (65:67)

33:53
    Lavenderová s Verameyenkovovou po dvou bodech, a tak se dostává domácí celek poměrně blízko k vyrovnání. (63:67)

32:41
    Na druhé straně z následného útoku trefuje dvojku Lavenderová. (59:67)

32:26
    Petrovićová byla faulovaná a měla k dispozici dva trestné hody. Oba dokázala s lehkostí proměnit. (57:67)

31:47
    Nejprve se prosadila Petrovićová za dva body, poté za stejný počet na druhé straně Quigleyová. (57:65)

Radim Sochor

Fenerbahce Istanbul Sports Club: Bilgicová, Coraová, Korkmazová, Gulcanová, Vardarliová, Varameyenkovová, Cantinezová, Lavenderová, Grudová, Quigleyová, Uralová, Stricklenová
    ZVVZ USK Praha: Vaughnová, Petrovićová, Elhotová, Hanušková, Palauová, Xargayová, Vyoralová, Šípová, Mainclová, Krejžová, Voráčková, Steinbergaová

Rozhodčí: Dozai, Ciulin, Juras
    Čtvrtiny: 16:23, 23:26, 16:12, 20:10