Hosté mají v závěru třetí třetiny přesilovou hru pět na čtyři.

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

Hosté hrají zodpovědně a nedávají domácím mnoho prostoru pro zakončení.

Probíhají poslední tři minuty hry, hosté se musí bránit tlaku soupeře.

56:40
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny.

56:09
    Amur Chabarovsk se nyní jednoznačně lepší, snaží se, střílí z každé pozice, zatím ale marně se snaží prostřelit brankáře.

55:30
    Hostující celek hrají nyní zodpovědněji, soustředí se na defenzivu.
    54:12 Vladislav UŠENIN - 2:5

54:12
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Evidentně se domácí nadechují k pokusu o obrat. Po pěkné akci zůstal před brankou VLADISLAV UŠENIN, který dokázal puk tečovat mimo dosah brankáře. Asistence: Kristian Kuusela a Teemu Ramstedt.

54:00
    Optickou převahu mají nyní hráči Amuru, ale je jim to k ničemu, neboť jejich střely končí mimo branku.

53:30
    Domácí hokejisté se probojovali do dobré střelecké pozice, ale Kirill Kapustin nedokázal zamířit přesněji.

53:10
    Amur se dostal do postavení mimo hru.

52:12
    Maxim Kondratěv má puk za svou brankou, čeká na dostřídání spoluhráčů. Následně mizí na střídačce i on.

51:08
    V poklidném tempu se dohrává třetí třetina, rozdíl ve skóre jsou nyní čtyři góly a i domácí vědí, že vyrovnat půjde jen velmi obtížně.
    50:33 Igor RUDĚNKOV - 1:5

50:33
    Hostující brankář čisté konto v tomto zápase neudrží, připravil ho o něj pohotovou střelou z předbrankového prostoru domácí IGOR RUDĚNKOV. Asistence: Vladimir Malevič.

49:09
    Hosté mají kotouč za svou brankou, snaží se vymyslet rychlou akci a málem z toho byl jen icing. Petr Koukal nakonec dokázal situaci zachránit a bylo z toho alespoň nahození na branku.

48:02
    Amur se snaží něco vymyslet, ale největší problém mají hráči pravděpodobně s motivací. Za stavu 0:5 je to těžké.

46:47
    Odkrytou část branky měl před sebou jeden z hostujících hráčů, ale nezakončil přesně.

46:26
    Domácí Anton Krysanov rozehrává od své branky, následně jeho přihrávka ale nebyla vůbec přesná.

46:00
    Sledujeme klidnější pasáž hry. Hosté jsou dál aktivní a snaží se vstřelit další branku, zatím ale marně.

45:37
    Zakázané uvolnění znamená, že se bude v obranném pásmu Jekatěrinburgu.
    44:27 Krásný zákrok brankáře.

44:27
    Ilja Andrjuchov si připisuje výtečný zákrok. Arťom Garejev dostal kotouč před prázdnou branku, ale domácí brankář senzačně kryje!

43:56
    Amur Chabarovsk se nemůže dostat do tempa, naopak hosté hrají dál aktivně a nedávají soupeři mnoho prostoru pro hru v útočném pásmu.

43:00
    Domácí celek hraje v plném počtu a má sedmnáct minut na to, aby se pokusil s výsledkem něco udělat.

42:00
    Dvě minuty ze třetí třetiny jsou pryč, minuta přesilové hry ještě zbývá.

41:32
    Ani jeden celek se nikam nežene, o tom, kdo vyhraje, je s největší pravděpodobností rozhodnuto.

40:01
    Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí hokejisté výrazně prohrávají, nestačí na svého soupeře, který vede 5:0. Navíc pokračuje přesilovka hostů.

40:01
    Jakub Jeřábek - Adam Polášek. Čtvrtý a pátý nejproduktivnější bek KHL!

Gólová radost Kuby Jeřábka!???? #ccmhockey #madeofhockey (Repost @narodnitym)

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:30
    V poklidném tempu se druhá třetina dohrává, Avtomobilist drží kotouč pod kontrolou, jeho přesilovka pokračuje dál.

39:00
    Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
    38:35 Alexej VASILEVSKIJ - 0:5

38:35
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Hosté již vedou o pět branek. Nyní,v dlouhé přesilové hře, se ke střele od modré probojoval ALEXEJ VASILEVSKIJ. Prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Domácí zmar pokračuje dál. Asistence: Alexej Simakov.

37:54
    Domácím hokejistů se v tomto zápase nedaří vůbec nic. Nemohou se dostat stabilně do útočného pásma, navíc zbytečně faulují.

37:54
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Maxim Kondratěv – 5 min. + osobní trest do konce utkání, sekání).

36:41
    Střídání v brance týmu Amur Chabarovsk: ze hřiště odchází Juha Metsola, přichází Ilja Andrjuchov.
    36:41 Tommi KIVISTÖ - 0:4

36:41
    Alexandr Torčeňuk vyslal kotouč brankovištěm a TOMMI KIVISTÖ jej pohodlně doklepl za brankovou čáru. Dominance hostů pokračuje dál. Asistence: Alexandr Torčeňuk a Dmitrij Monja.

36:01
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Anton Krysanov – 2 min., podražení).

34:12
    Alexej Simakov špatně rozehrál, k puku se dostal domácí Oleg Li, jehož střela se nepovedla. Následně se pokoušel dostat puk za brankovou čáru Jurij Nazarov. Ale ani on nezamířil přesně.

33:21
    Amuru nelze upřít snaha s výsledkem něco udělat, zatím ale domácí nemohou najít recept na obranu hostů.

32:46
    Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí. Ani jeden celek se nikam nežene.

31:10
    Fanoušci ženou Chabarovsk za vstřelením branky, Vladimir Sochatskij ale mnoho práce nemá. Domácí si nedokáží vytvořit vyložené střelecké pozice.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu. Avtomobilist Jekatěrinburg vede o tři branky.

29:51
    Domácí hokejisté jsou průběhem zápasu velmi zaskočení, nevědí, jaký styl hry hrát. Naopak hosté dominují dění na ledové ploše. Jsou efektivnější v zakončení.
    28:31 Arťom GAREJEV - 0:3

28:31
    Hosté přidávají další gól. Kotouč za brankovou čáru celkem pohodlně dopravil z předbrankového prostoru ARŤOM GAREJEV. Domácí obránci naprosto selhali. Asistence: Nikita Ščitov.
    26:39 Michal ČAJKOVSKÝ - 0:2

26:39
    Domácí neproměnili dvojnásobnou přesilovou hru a nyní inkasují gól. Střelou od modré čáry se prosazuje MICHAL ČAJKOVSKÝ. Asistence: Alexandr Torčeňuk a Dmitrij Monja.

26:21
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene .Jekatěrinburg hodně pomohlo, že ubránil oslabení.

25:14

25:03
    Amuru pomalu končí přesilovka a až nyní se dostal na malý moment do útoku.

24:37
    Domácí hokejisté se nemohou stabilně dostat do útočného pásma, sledujeme pasáž hry plnou nepřesností a zaváhání.

24:17
    Vyloučený hostující hráč se vrací do hry, Jekatěrinburg je ve čtyřech.

23:40
    Kristian Kuusela dostal přihrávku, na střelu z první to nebylo, a tak se následně do zakončení dostal Teemu Ramstedt. Minul.

23:14
    Další vyloučený hráč na straně hostů, přesilovka pět na tři pokračuje dál.

23:14
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Dmitrij Megalinskij – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

23:08
    Hostující hráč se vrací do hry, to nejhorší mají hosté za sebou.

22:48
    Amur je v útočném pásmu.

22:25
    Chabarovsk ale prohrál buly, a tak musí o útočné pásmo tvrdě bojovat.

22:17
    Následovat bude přesilová hra Amuru pět na tři. Domácí mají velkou šanci vyrovnat.

22:17
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexandr Torčeňuk – 2 min., vysoká hůl).

21:08
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Anatolij Golyšev – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

20:01

V úvodní třetině se díky gólu v přesilové hře dostal do jednobrankového vedení Avtomobilist Jekatěrinburg. Domácí musí zlepšit hru, pokud chtějí pomýšlet na vyrovnání.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:30
    Hraje se ve středním pásmu.

19:00
    Probíhá poslední minuta hry v první třetině.

18:52
    Už se pravděpodobně nic nestane, v poklidném tempu se dohrává první třetina.

18:11
    Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude v útočném pásmu Chabarovsku

17:52
    Z ničeho nic se do obrovské šance dostali hosté. S velkou dávkou štěstí Juha Metsola uhájil svou branku, výborně mu pomohl Vladislav Ušenin, který zblokoval dorážku.

17:00
    Vladimir Sochatskij má nyní poměrně hodně práce, neboť Chabarovsk zlepšil svou hru a v samotném závěru třetiny se snaží skórovat. Domácí fanoušci podporují hlasitě své oblíbence.

15:00
    Dostáváme se do finální fáze první třetiny, domácí se snaží vyrovnat.

13:41
    Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nikam nežene. Amur se snaží vyrovnat, ale nemůže se dostat do útočného pásma.
    12:39 Dmitrij MEGALINSKIJ - 0:1

12:39
    V přesilové hře se hosté dostávají do vedení, tvrdou střelou z horní hranice kruhu se prosazuje DMITRIJ MEGALINSKIJ. Asistence: Nikita Ščitov a Petr Koukal.

12:13
    Přesilovou hru si v tomto zápase vyzkouší také domácí tým, který je hodně aktivní a brankář Juha Metsola se rozhodně nenudí.

11:56

10:40
    Maxim Kondratěv se opřel do kotouče, který ovšem končí vysoko nad brankou.

10:01
    Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny, nyní je k vidění klidnější pasáž hry.

09:20
    Sledujeme rychlý hokej, který nabízí zejména šance domácích. Ti jsou aktivnější, ovšem hosty drží brankář, který podává dobrý výkon.

07:40
    Igor Ruděnkov se probojoval do výborné střelecké pozice, ale jeho ránu skvěle zablokoval hostující Nikita Ščitov. Gólman zasahovat nemusel.

07:08
    Vladimir Sochatskij měl nyní hodně práce, Oleg Li byl na konci rychlé kombinace domácích a brankář Avtomobilistu musel zasahovat.

06:22
    Hosté v plném počtu. Následujeme komerční přestávka.

06:00
    Amur se probojoval do útočného pásma, ale se zakončením má velké problémy. Domácí hrají spíše kombinačně, než by by stříleli.

05:11
    Kirill Kapustin vystřelil, jeho pokus se od obránce odrazil mimo hrací plochu. Následovat bude vhazování v útočném pásmu Amuru.

04:50
    Vitalij Aťušov byl v dobré pozici, dostal kotouč a jen o malý kousek minul branku.

04:22
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jevgenij Česalin – 2 min., nedovolené bránění).

03:50
    Momentálně mají více ze hry domácí, nemohou se ale stabilně probojovat do útočného pásma. Hostující obrana působí velmi jistým dojmem.

03:01
    Sledujeme rychlý hokej, který se přesouvá ze strany na stranu. Ani jeden tým nechce udělat chybu.

01:42
    Avtomobilist Jekatěrinburg se znovu probojoval do útočného pásma, domácí brankář kryje střelecký pokus Nikolaje Timašova.

00:43
    Hned první minuta ukazuje, že se bude bojovat o každý metr.

00:33
    Juha Metsola musí být v úvodu zápasu pozornější, hosté hrají aktivněji a dostávají se zakončení.

00:14
    Alexej Michnov se jako první dostal do střelecké pozice, ale branku trefit nedokázal.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

V tabulce Východní konference jsou hosté jedenáctí (12-5-3-21; 49 bodů) a domácí třináctí (11-3-6-21; 45 bodů).

Amur Chabarovsk z posledních pěti zápasů vyhrál jen jeden. Uspěl nad Čerepovcem 4.2. Nestačil na CSKA Moskva 1:2, Pehrohrad 1:2, Traktor Čeljabinsk 1:3 a v prodloužení na Ufu 3:4.

Avtomobilist Jekatěrinburg z posledních pěti zápasů vyhrál jen jeden. Porazil Jugru 1.0. Nestačil na Podolsk 2:3, Jaroslavl 3:5, Dynamo Moskva 1:4 a Barys Astanu 3:4.

Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Amur Chabarovsk a Avtomobilist Jekatěrinburg.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 51. Ruděnkov (Malevič), 55. Vl. Ušenin (Kuusela, Ramstedt) – 13. Megalinskij (Ščitov, Koukal), 27. Čajkovský (Torčeňuk, Monja), 29. A. Garejev (Ščitov), 37. Kivistö (Torčeňuk, Monja), 39. Alexej Vasilevskij (Simakov)

Amur Chabarovsk: Metsola (37. Andrjuchov) – Aťušov, Malevič, J. Kolář, Kondratěv, Kosmačjov, Kamalov, Jelesin – Kapustin, Krysanov, Litovčenko – Vl. Ušenin, Kuusela, Ramstedt – Nazarov, V. Popov, O. Li – Orlovič - Grudkov, Ruděnkov, Byvalcev.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochatskij (Lisutin) – Ščemerov, V. Vasiljev, Alexej Vasilevskij, Čajkovský, Megalinskij, Ščitov, Timašov, Kivistö – Tičar, Rassejkin, Buchtele – Golyšev, Simakov, A. Romanov – Koukal, Michnov, A. Garejev – Česalin, Torčeňuk, Monja.