Kobra – Chomutov 2:3 (po pr.) | Jihlava – Vítkovice 3:2 (kon.) | HK MD Šumperk – Warriors Brno 3:2 (kon.)
PZ Kladno – Kladno 3:4 (kon.) | Havířov – Zlín 1:6 (kon.) | Slavia – Pardubice 4:5 (kon.)
Kometa Brno – Liberec 2:3 (kon.) | Poruba – Přerov 3:2 (1:0 po s.n.) | Olomouc – Vsetín 3:6 (kon.)
Č. Budějovice – HC Plzeň 2:5 (kon.)
HC Motor České Budějovice
2:5 (0:3, 1:1, 1:1)
HC Plzeň 1929
Čtvrtek 15.12.2016, 18:00 • II. plocha Budvar aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera a příjemné prožití svátků Vánočních a šťastný nový rok. (20:02:06)

Třetí třetina byla už velmi vyrovnaná. I tak ale vítězí hosté.

59:49
    Dočkali jsme se i menší bitky u Piclovi brány.

59:32
    5/5

58:50
    Budějovičtí se opravdu snaží. Je to naprosto jiný hokej než v první třetině. Na dorovnání třígólového náskoku to ale asi nestačí.

57:32
    Čížek (CEM) – 2 minuty – hrubost
    Mužík (PLM) – 2 minuty – hrubost
    4/4

57:05
    Hráči obou týmů opět přejíždějí z pásma do pásma. Žádnému z nich se nedaří si puk udržet dost dlouho.

55:26
    Krásná šance od Grossmanna, kdy vypálil tvrdou střelu o modré čáry, Picl ale vyrazil betony.

54:10
    Oba z týmů se snaží ukořistit kotouč na delší dobu, ale k vytvoření výrazných gólových šancí to nestačí.

51:40
    Plzeňští se zatím drží ve své útočné třetině, na Ludvíkovu bránu ale nevystřelily

51:00
    Utkání je najednou velmi vyrovnané a hráči obou týmů přejíždějí z třetiny do třetiny.

49:30
    České Budějovice právě vstřelily branku!

Ve stejném časec co se Váchal vrátil na ledc se podařilo VÁCLAVOVI SVACHOVI prostřelit po delší době také Picla.
    Asistence: Čížek, Pouzar

49:27
    5/5

48:40
    Pěkná šance z tvrdé střely Nováka (CEM) od modré čáry, Picl ale vyráží za mantinel.

47:27
    Váchal (PLM) – 2 minuty – držení protihráče – 5/4

45:42
    Hráči Motoru se opravdu snaží, ale nedostávají se k šancím.

44:28
    Domácí skvěle zvyšují svou aktivitu a snaží se Plzeňské hráče přehrát. Stále ale s nimi mají dost práce.

Anežka Vacíková

Branky a nahrávky: 24. Čížek (Kubíček), 50. Svach (Čížek, Pouzar) – 3. Lang (Mužík), 7. Mužík (Přikryl, Šiller), 17. Váchal (Mužík), 40. Lang, 44. Lang (Přikryl)

HC Motor České Budějovice: Ludvík (Dvořák Marek po první třetině) – Dvořák Jiří, Kubíček, Procházka, Dekret, Řehout, Svach, Remta, Grossmann, Novák, Škvarek, Čížek, Anderle, Ryba, Hrubec, Hollar, Schwartz, Janoch, Pouzar
    HC Plzeň 1929: Picl (Maličkay) – Novák, Hanšík, Pánek, Váchal, Šiller, Rybáček, Staněk, Kremláček, Kovářík, Přikryl, Vágner, Princl, De Sousa, Kolář, Rohla, Malát, Lang, Kuchářik, Kvasnička, Mužík

Rozhodčí: Mertl – Brůha, Němec