Kobra – Chomutov 2:3 (po pr.) | Jihlava – Vítkovice 3:2 (kon.) | HK MD Šumperk – Warriors Brno 3:2 (kon.)
PZ Kladno – Kladno 3:4 (kon.) | Havířov – Zlín 1:6 (kon.) | Slavia – Pardubice 4:5 (kon.)
Kometa Brno – Liberec 2:3 (kon.) | Poruba – Přerov 3:2 (1:0 po s.n.) | Olomouc – Vsetín 3:6 (kon.)
Č. Budějovice – HC Plzeň 2:5 (kon.)
HC Slavia Praha
4:5 (0:0, 2:4, 2:1)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 15.12.2016, 18:00 • ZS Eden, Praha 10 - Vršovice • ELIOD extraliga mladšího dorostu

58:46
    Útočného faulu se dopustil Maxim Havrda (SLA), který je rozhodčím oceněn dvěma minutami na trestné lavici.

47:55
    Útok, který skončil faulem Dominika Pejzla (PCE). Ten teď sedí na dvě minuty za hákování na trestné lavici.

42:59
    Petr Antoníček (PCE) je p zásahu vysokou holí do obličeje domácího hráče vyloučen na dvě minuty.

37:22
    Radek Šír (PCE) je potrestán dvěma minutami za podražení. Slavia může vyrovnat.

27:28
    Křenek byl následně seknut Tomášem Jelínkem (PCE) a Slavia má k dispozici přesilovou hru.

23:13
    Daniel Hledík (PCE) je tím, kdo jde za podražení na trestnou lavici.

21:14
    Slávisté byli dvakrát po sobě vykázáni z bodu pro vhazování. Je tu trest pro hráčskou lavici, který odpyká Maxim Kubánek (SLA).

12:09
    Tlak hráčů z města perníku bude moci ještě gradovat. Lukáš Křenek (SLA) je vyloučen za hákování!

07:26
    Pražané budou hrát přesilovou hru. Na lavici pro hříšné muže ledové plochy je vykázán Ondřej Rohlík (PCE) za držení protihráče.

Richard Wagner

Martina Kramerová

Branky a nahrávky: 21. J. Srdínko (Petrák, Havrda), 29. Švec (Petrák, Kučera), 50. Vlček (Klapka, Havrda), 57. Petrák (Havrda, Klapka) – 26. Lašák (Koffer, Matěcha), 34. Hledík (Pejzl, Matěcha), 35. Šír (Zeman, Tobiáš), 40. Zeman (Koffer), 43. Šír (Hrádek, Zeman)

HC Slavia Praha: J. Němeček (Dusil) – Moravec, Mareček, A. Srdínko, Klapka "C", Hovorka "A", Čapka, J. Srdínko, Kučera – Kubánek "A", Švec, Kižlin, Vojinovič, Urych, Křenek, Havrda, Labuzík, Vlček, Petrák, Jágr.
    HC Dynamo Pardubice: Nečas (Klas) – Matěcha, Pejzl, Kaštánek, Nedelka, Hrádek, Odehnal, Jelínek "A", Secký, Šír, Rouha, Zeman "A", Antoníček, Koffer "C", Hledík, Rohlík, Lašák, Tobiáš.

Rozhodčí: Jiří Velčovský – David Klouček, Kryštof Ovsík