Kobra – Chomutov 2:3 (po pr.) | Jihlava – Vítkovice 3:2 (kon.) | HK MD Šumperk – Warriors Brno 3:2 (kon.)
PZ Kladno – Kladno 3:4 (kon.) | Havířov – Zlín 1:6 (kon.) | Slavia – Pardubice 4:5 (kon.)
Kometa Brno – Liberec 2:3 (kon.) | Poruba – Přerov 3:2 (1:0 po s.n.) | Olomouc – Vsetín 3:6 (kon.)
Č. Budějovice – HC Plzeň 2:5 (kon.)
HC Olomouc
3:6 (2:3, 0:3, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 15.12.2016, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • ELIOD extraliga mladšího dorostu

59:11
    Ještě jedna přesilová hra pro domácí tým. Dohnal (VSE) vyloučen na dvě minuty za krosček.

54:13
    Za vzájemnou potyčku byli vyloučeni Půček (VSE) za sekání a Handl (OLO) za krosček.

52:38
    Hosté si zahrají přesilovou hru, Lukáš Přecechtěl (OLO) byl vyloučen za hákování.

50:09
    Půček (VSE) vyloučen na dvě minury za krosček.

38:35
    Mora byla nyní ve velké šanci, Vašíček se ocitl sám před brankou, kde byl podražen. Calaba (VSE) si odsedí dvě minuty na trestné lavici.

34:49
    Přesilová hra pro Vsetín. Pírek (OLO) vyloučen na dvě minuty.

31:48
    Vsetín si zahraje přesilovou hru, za napadení byl vyloučen Dvořák (OLO).

28:00
    Počet hráčů na ledě se vyrovná, Vašenka (OLO) je na trestné lavici za nedovolené bránění.

27:48
    Domácí dostávají další příležitost ke snížení. Mikulík (VSE) vyloučen na dvě minuty za hákování protihráče ve středním pásmu.

19:59
    Hanáci jsou velmi aktivní v útočném pásmu a přinutili protihráče k faulu – Kuboš (VSE) byl vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

06:06
    První přesilová hra pro domácí, Kunst (VSE) vyloučen za podražení ve vlastní obranné třetině.

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 13. Rosecký (Hladiš), 20. Tomajko (Pírek), 53. Vašenka (Handl, Pernický) – 3. Vávra (Lukačka, Baďura), 4. Adámek (Lobodowski), 15. Adámek (Lobodowski, Mikulík), 24. Baďura (Půček, Fojtášek), 33. Mikulík (Adámek, Lobodowski), 36. Kuboš (Kunst, Lobodowski)

HC Olomouc: Kaplan (Špunar) – Harabiš (C), Hladiš, Nekvapil, Přecechtěl L., Vinter, Pírek – Tichý O., Handl, Tomajko, Vašíček, Tichý J., Pernický, Dvořák, Přecechtěl P., Janíček, Vašenka, Rosecký
    VHK ROBE Vsetín: Ševců (Lidák) – Fojtášek, Kuboš (C), Vávra, Houser, Lukačka, Mikulík, Kunst, Sviták – Půček, Adámek, Lobodowski, Dohnal, Calaba, Jenáček, Baďura, Hradil

Rozhodčí: Held – Axman, Novotný