Kobra – Chomutov 2:3 (po pr.) | Jihlava – Vítkovice 3:2 (kon.) | HK MD Šumperk – Warriors Brno 3:2 (kon.)
PZ Kladno – Kladno 3:4 (kon.) | Havířov – Zlín 1:6 (kon.) | Slavia – Pardubice 4:5 (kon.)
Kometa Brno – Liberec 2:3 (kon.) | Poruba – Přerov 3:2 (1:0 po s.n.) | Olomouc – Vsetín 3:6 (kon.)
Č. Budějovice – HC Plzeň 2:5 (kon.)
HC Olomouc
3:6 (2:3, 0:3, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 15.12.2016, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Toto je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a zase někdy třeba u online přenosu napočtenou. (20:05:23)

Ve třiapadesáté minutě dal třetí gól domácích Vašenka, ale další branky Kohouti přidat nedokázali. Vsetín si ve třetí třetině pohlídal svůj náskok a odváží si tři body za výhru 6:3.

59:50
    Hosté se osvobozují.

59:18
    Ihned po buly pálil Hladiš, Ševců drží puk ve výstroji.

59:11
    Ještě jedna přesilová hra pro domácí tým. Dohnal (VSE) vyloučen na dvě minuty za krosček.

58:58
    Lukáš Přecechtěl nahazuje puk do útočného pásma, zde jej ale sbírají protihráči a otáčí směr hry.

58:41
    Lehkou střelu hned po přechodu do útočného pásma vyslal Houser, Kaplan raději podržel puk v lapačce. Vhazování po jeho levé ruce.

58:02
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, hosté již nikam nepospíchají a čekají na okamžik, kdy si mohou poslat přihrávku ideálně.

57:24
    Půček se rozjíždí s pukem z vlastní třetiny.

57:01
    Přecechtěl vyváží puk za útočnou modrou čáru, nahazuje na branku a odjíždí střídat.

56:46
    Valaši kombinují v útočném pásmu.

56:24
    Kaplan raději podržel puk po střele Lobodowskiho od modré čáry.

55:55
    Kohouti jsou aktivní v útočném pásmu, Valaši pozorně brání a vytlačují je ze střeleckých pozic.

55:32
    Vhazování ve středním pásmu poté, co puk po teči vyletěl mimo ledovou plochu.

55:14
    Rosecký zakládal novou akci, ale hra je přerušena pro přihrávku rukou.

54:51
    Kaplan zasáhl proti střele Mikulíka, vhazování po jeho pravé ruce.

54:13
    Za vzájemnou potyčku byli vyloučeni Půček (VSE) za sekání a Handl (OLO) za krosček.

53:59
    Valaši jsou rozestavěni v pásmu a kombinují.

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 13. Rosecký (Hladiš), 20. Tomajko (Pírek), 53. Vašenka (Handl, Pernický) – 3. Vávra (Lukačka, Baďura), 4. Adámek (Lobodowski), 15. Adámek (Lobodowski, Mikulík), 24. Baďura (Půček, Fojtášek), 33. Mikulík (Adámek, Lobodowski), 36. Kuboš (Kunst, Lobodowski)

HC Olomouc: Kaplan (Špunar) – Harabiš (C), Hladiš, Nekvapil, Přecechtěl L., Vinter, Pírek – Tichý O., Handl, Tomajko, Vašíček, Tichý J., Pernický, Dvořák, Přecechtěl P., Janíček, Vašenka, Rosecký
    VHK ROBE Vsetín: Ševců (Lidák) – Fojtášek, Kuboš (C), Vávra, Houser, Lukačka, Mikulík, Kunst, Sviták – Půček, Adámek, Lobodowski, Dohnal, Calaba, Jenáček, Baďura, Hradil

Rozhodčí: Held – Axman, Novotný