Kladno – Olomouc 8:2 (kon.) | Sparta – Liberec 3:5 (kon.) | HC Litvínov – Třinec 4:3 (kon.)
Č. Budějovice – Mladá Boleslav 5:2 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 5:4 (kon.) | Slavia – Zlín 3:4 (kon.)
HC Motor České Budějovice
5:2 (1:2, 2:0, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 16.12.2016, 18:00DHL Extraliga juniorů • 27. kolo

Máme tu konec utkání, ve kterém zaslouženě zvítězili Jihočeši. Především díky dvěma gólům Gumana a Šulka. Já se s Vámi loučím a zítra znovu na juniorce. (20:00:00)

59:33
    České Budějovice právě vstřelily branku!

Šulek to zkoušel přes celé hřiště, ale puk poslal vedle. Jenže nejrychleji byl u puku Jan Bárta, který poslal puk zpět před bránu, kde byl ONDŘEJ ŠULEK pohodlně poslal puk do prázdné sítě.

58:17
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Mašek – 2 min., držení protihráče).

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny a nejspíše i zápasu. Boleslav jde do čtyř.

57:16
    Středočeši se nemohou dostat do útočného pásma, natož do tlaku.

55:59
    Vhazování před Paterou.

55:09
    Boleslav je v tlaku, ke gólu to ovšem nevede.

54:16
    Dělovka Mlčocha vyhání hosty ven z útočného pásma.

53:01
    Boleslav ví, že už musí zabrat, jesti chce alespoň srovnat a dostává se do útoku.

51:13
    Velký závar před Kraftou, ovšem ten to ustál.

49:55
    Doktor je v pořádku a zapojuje se zpět do hry.

49:30
    5/5

49:11
    Doktor se nepřijemně srazil s Veselým a dlouho se nezvedal z ledu, ale nakonec odešel po svých a snad utkání dohraje.

49:05
    5/4

Denisa Józsová

Věra Novotná

Branky a nahrávky: 3. Bárta (Vochozka), 33. Guman (Šulek), 34. Guman (Michal), 48. Šulek (Farka), 60. Šulek (Bárta) – 14. Krejčík (Musliu), 16. Krejčík (Flynn)

HC Motor České Budějovice: Patera (Němec) – Svoboda, Farka, Michal, Radoš, Mirochnikov – Rolínek, Doktor, Guman, Káník, Šulek, Tejko, Vochozka, Bárta, Kadilák
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Groh) – Linart, Mattis, Mašek, Uřidil, Šanko, Marček, Mlčoch – Prokop, Musliu, Tóth, Kuncek, Peterka, Kalaš, Krejčík, Flynn, Veselý, Bednařík, Jindra