USA
4:2 (0:1, 3:0, 1:1)
Slovensko
sk Pátek 16.12.2016, 14:15 • Patinoire de Monthey • Turnaj čtyř (U17)

Slováci prehrali úvodný zápas turnaja v Monthey so silným americkým výberom 2:4. Pokračovať budú zajtra v súboji s domácim celkom od 19:15. Do vtedy do čítania! Ďakujeme za pozornosť. (16:31:59)

Strely na bránu v tretej tretine 15:7, celkove 33:25.

V tretej tretine sa Slovákom podarilo využiť druhú presilovku v zápase a znížili na 2:3. Neskôr ale inkasovali, keď aj Američania využili svoju druhú presilovú hru. V závere ešte mala slovenská "Sedemnástka" šancu pri presilovke o dvoch hráčov, ale upraviť skóre sa im už nepodarilo.

59:02
    Aj Samuelsson je už na ľade.

58:44
    Jenkins prečkal svoj trest a vracia sa do hry.

57:02
    Mattias Samuelsson vyhodil puk von z hracej plochy a Slováci tak budú hrať presilovku o dvoch hráčov!

56:44
    Blade Jenkins si pomohol držaním a musí ísť von z hry.

55:01
    USA dalo gól!
    JONATHAN GRUDEN využíva presilovku a vracia Američanom do dvojgólového vedenia.
    Asistencie: Mattias Samuelsson a Ryan Ullan.

53:29
    Peter Melcher sa previnil hákovaním, Slovensko sa bude musieť brániť.

44:54
    Slovensko dalo gól!
    Tesne v závere presilovej hry znižuje na rozdiel jedného gólu OLIVER TURAN.
    Asistencie: Kristián Kováčik a Martin Faško-Rudáš.

43:06
    Trest Džugana sa skončil, Slováci hrajú presilovku.

43:03
    Druhý trest pre amerického útočníka Patricka Gilesa, tentokrát sa previnil krosčekom.

41:06
    Podobne ako prvú, aj tretiu tretinu Slováci načínajú oslabením. Dve minúty si musí odsedieť Róbert Džugan za hákovanie.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Strely na bránu v druhej tretine 12:11, priebežne 18:18.

V druhej tretine už musel Vojvoda ťahať puky spoza chrbta. V presilovke vyrovnal už po šiestich sekundách WIlde, neskôr v oslabení poslal Američanov do vedenia Miller a to potvrdil dve minúty pred koncom Farabee. Po dvoch tretinách je tak stav 3:1.