Buffalo – NY Islanders 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – Los Angeles 0:1 (po pr.) | Montreal – San Jose 2:4 (kon.)
Carolina – Washington 3:4 (0:2 po s.n.) | Colorado – Florida 1:3 (kon.) | Calgary – Columbus 1:4 (kon.)
Vancouver – Tampa 4:2 (kon.) | Dallas – Philadelphia 3:1 (kon.) | Minnesota – Arizona 4:1 (kon.)

Sabres právě vstřelili branku!
    Domácí se dostali do přečíslení 3 na 1. Kyle Okposo táhnul puk po levém mantinelu a předložil puk do druhé vlny kde byl osamocený RASMUS RISTOLAINEN a ten střelou zápěstím ukončuje zápas.Asistence: Kyle Okposo.

49:12
    Boychuck sestřelil Eichela, který stál čelem k mantinelu a za tento hrozně vypadající zákrok půjde na trestnou lavici.
    Boychuck (NYI) (2 minuty, vrážení).
    43:19 Matt MOULSON - 2:2

43:19
    Buffalo využívá přesilovku v posledních sekundách! Kane zavezl puk do třetiny a z úhlu vystřelil na Berubého. K následným dorážkám se dostal MAT MOULSON, který při snaze dorazit puk trefil pukem nohu obránce tak, že touš skončil v brance. Šťastný gól pro domácí. Asistene: Evander Kane, Bryan Gionta.

41:21
    Ladd (NYI) (2 minuty, podražení).

37:06
    Buffalo bude hrát přesilovku.
    Clutterbuck (NYI) (2 minuty, hákování).

32:16
    Strome s Nelsonem se ocitli v přečíslení 2 na 1. Tuto šanci se rozhodl Nelson řešit střelou, ale nezamířil přesně.
    26:39 Alan QUINE - 1:2

26:39
    Islanders právě vstřelili branku!
    Hosté využívají přesilovku! Jeden z hostujících hráčů vypálil od modré čáry, Lehner puk vyrazil pouze před sebe. Před brankou domácího gólmana vznikl obrovský chaos, ve kterém se nejlépe zorientoval Shane Prince a křižnou nahrávkou přihrál úplně volnému ALANU QUINOVI, který puk uklidil do prázdné braky. Asistence: Shane Prince.

24:51
    Uvidíme první přesilovku zápasu!
    Gionta (BUF) (2 minuty, sekání).
    23:32 Johan LARSSON - 1:1

23:32
    Domácí tým si vytvořil tlak a kombinoval v útočné třetině. JOHAN LARSSON dokázal šikovně tečoval střelu Rasmuse Ristolainena od modré čáry. Asistence: Rasmus Ristolainen.
    13:08 Ryan STROME - 0:1

13:08
    Cal Clutterbuck přiťuknul puk v mezi kruhy v útočné třetině RYANU STROMEOVI. STROME se s pukem příliš nerozpakoval a střelou zápěstím k tyči nedal Lehnerovi šanci.Asistence: Cal Clutterbuck.

10:11
    Jacke Eichel sebral před hostující brankou puk soupeři a předložil jej Kaneovi. Nikým nehlídaný Kane nedokázal usměrnit puk do odkryté branky. To byla obrovská šance domácích!

03:11
    Quine našel křižnou nahrávkou osamoceného Ladda na druhé tyči, hostující útočník pohotově zakončoval. Lehner předvedl skvělý zákrok špičkou betonu!

02:40
    Tavares s Leem se řítili 2 na 1. Tavares našel přihrávkou přes obránce Leea, ten ale nedokázal trefit plně odkrytou branku domácích!

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 24. Jo. Larsson (Ristolainen), 44. Moulson (E. Kane, B. Gionta), 61. Ristolainen (Okposo) – 14. R. Strome (Clutterbuck), 27. Quine (Prince)

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – McCabe, Ristolainen, Gorges, D. Kulikov, Falk, Franson – Moulson, Eichel, Okposo – Carrier, R. O'Reilly, Reinhart – M. Foligno, Jo. Larsson, B. Gionta – E. Kane, Girgensons, Deslauriers.
    New York Islanders: Bérubé (Halák) – Leddy, Hamonic, Hickey, Boychuk, de Haan, Seidenberg – Lee, Tavares, Jo. Bailey – Prince, B. Nelson, R. Strome – Ladd, Quine, Chimera – N. Kuljomin, Cizikas, Clutterbuck.

Rozhodčí: O’Halloran, St. Pierre – Cherrey, Sericolo

Diváci: 18,903