Buffalo – NY Islanders 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – Los Angeles 0:1 (po pr.) | Montreal – San Jose 2:4 (kon.)
Carolina – Washington 3:4 (0:2 po s.n.) | Colorado – Florida 1:3 (kon.) | Calgary – Columbus 1:4 (kon.)
Vancouver – Tampa 4:2 (kon.) | Dallas – Philadelphia 3:1 (kon.) | Minnesota – Arizona 4:1 (kon.)

58:37
    Radulovovo nahození tečoval Pacioretty, puk skončil jen těsné mimo Jonesovu branku. Tohle byla slušná šance na další snížení.

57:19
    Montoya odjíždí na střídačku, začíná power-play Montrealu!
    53:48 Jeff PETRY - 2:4

53:48
    Montreal právě vstřelil branku!
    Vypadá to, že nás ještě čeká drama! Po dalším náporu domácích nahodil puk JEFF PETRY a jeho střela prolétla kolem hloučku hráčů před Jonesem a skončila v jeho brance – 2:4! Asistence: Michael McCarron, Daniel Carr.
    50:28 Brian FLYNN - 1:4

50:28
    Domácí se dočkali snížení! Po rychlém průniku se puk postupně dostal z levé strany na tu pravou, kde stál BRIAN FLYNN a ten pohotovou střelou překonal Jonese. Asistence: Tomáš Plekanec, Zach Redmond.

45:44
    Přesilovku si teď zahraje i Montreal, s dvěma minutami za podražení odjel na trestnou lavici Brenden Dillon.

43:13
    Navíc přichází přesilová hra pro hosty, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Shea Weber.

31:17
    Přesilovka pro Montreal, dvě minuty za podražení musí odsedět Logan Couture.

26:44
    V brance Montrealu dochází ke změně, Carey Price končí, zachytá si Al Montoya.
    26:44 Melker KARLSSON - 0:4

26:44
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Tohle už pro domácí nevypadá vůbec dobře. Plekanec v rohu přihrál přímo na Haleyho hůl, ten okamžitě poslal pas před brankoviště, kde se nadvakrát prosadil MELKER KARLSSON – 0:4! Asistence: Micheal Haley.

26:00
    Po buly se puk dostal do druhé vlny na Markova, ten okamžitě vystřelil a trefil tyč!

24:02
    Blízko gólu byl McCarron, nabruslil si před Jonese a zkusil zvednout puk pod břevno. Jones zázračně chytil a přerušil hru.

22:02
    Svou první přesilovku si zahraje domácí tým. San Jose bylo potrestáno menším trestem za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Micheal Haley.

17:26
    Montreal jde dnes počtvrté do čtyř. Dvě minuty za sekání na Marleaua dostal Shea Weber.
    13:18 Timo MEIER - 0:3

13:18
    Už je to o tři branky! Donskoi nejprve sice neuspěl se svým objetím branky, ale poté přihrál na modrou, odkud vystřelil Schlemko. Price jeho ránu pouze vyrazil betonem, k odraženému puku se dostal TIMO MEIER a zblízka zasunul za brankovou čáru. Zaznamenal tak svou první branku v NHL! Asistence: David Schlemko, Joonas Donskoi.
    09:00 Patrick MARLEAU - 0:2

09:00
    Hosté dnes podruhé udeřili z přesilové hry a vedou o dvě branky. Zpoza branky si na správný okamžik na přihrávku počkal Thornton, poté vyslal přesný pas a PATRICK MARLEAU zblízka zamířil naprosto přesně. Asistence: Joe Thornton, Brent Burns.

07:32
    Třetí přesilová hra pro San Jose. Ihned po buly se vysokou holí provinil Torrey Mitchell a dnes podruhé usedl na trestnou lavici.
    06:50 David SCHLEMKO - 0:1

06:50
    Hosté využívají přesilovku a jdou do vedení. Po sérii přihrávek se puk dostal na vrchol levého kruhu pro vhazování a DAVID SCHLEMKO prostřelil vše, co mu stálo v cestě, Price toho moc neviděl. Asistence: Mikkel Bødker, Joonas Donskoi.

05:36
    Paul Byron pak ale přehnal důraz na brankovišti a už odjíždí na trestnou lavici s dvouminutovým trestem za hákování.

00:13
    No to je velice rychlý začátek, hned je tu první vyloučení. Za nedovolené bránění dostal dvě minuty domácí Torrey Mitchell.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 51. Flynn (Plekanec, Redmond), 54. Petry (McCarron, Carr) – 7. Schlemko (Bødker, Donskoi), 9. Marleau (J. Thornton, Burns), 14. Meier (Schlemko, Donskoi), 27. M. Karlsson (Haley)

Montreal Canadiens: Price (27. Montoya) – S. Weber, Jemelin, Petry, Markov (A), Redmond, Beaulieu – Radulov, Plekanec (A), Pacioretty (C) – Gallagher, T. Mitchell, Byron – Andrighetto, Danault, Lehkonen – Flynn, Carr, McCarron.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, P. Martin, Braun, Vlasic, Schlemko, Dillon – Pavelski (C), J. Thornton (A), Marleau – Bødker, Couture (A), Labanc – Donskoi, Tierney, Meier – M. Karlsson, Wingels, Haley.

Rozhodčí: Luxmore, Peel – Nowak, Driscoll

Diváci: 21 288