Buffalo – NY Islanders 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – Los Angeles 0:1 (po pr.) | Montreal – San Jose 2:4 (kon.)
Carolina – Washington 3:4 (0:2 po s.n.) | Colorado – Florida 1:3 (kon.) | Calgary – Columbus 1:4 (kon.)
Vancouver – Tampa 4:2 (kon.) | Dallas – Philadelphia 3:1 (kon.) | Minnesota – Arizona 4:1 (kon.)
Colorado Avalanche
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Florida Panthers
Sobota 17.12.2016, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL
    Třicet úspěšných zákroků předvedl James Reimer.

Děkuji vám za pozornost, přeji vám krásné sobotní ráno. (05:52:23)

Střely na branku: 31 – 23

Je konec. Dobojováno. Colorado Avalanche doma podlehlo Florida Panthers v poměru 1:3. O vítězství hostů rozhodla třetí třetina, když nejprve poslal Pantery do vedení gólem z oslabení Reilly Smith. V jednapadesáté minutě navyšoval Michael Matheson. Oba tak navázali na branku, kterou vstřelil v druhé části Jason Demers. Jedinou trefu Lavin obstaral Fjodor Ťutin.

59:49
    Trocheck mohl navýšit skóre, jenže v posledním okamžiku postavil do dráhy letu hokejku jeden z bránících hokejistů Colorada.

59:20
    Po zakázaném uvolnění Panterů se bude vhazovat v obranném pásmu hostů.

58:53
    Čas se pro domácí nepříjemně krátí. Nyní si na Reimera nepřišel ani Barrie.

Tým Colorado Avalanche si bere oddechový čas!

58:44
    Další zákrok brankáře Panthers. Vhazovat se bude za několik okamžiků. Zřejmě je rozhodnuto.

58:00
    Reimer si připisuje důležitý zákrok po střele Landeskoga, který pálil z bezprostřední blízkosti.

57:41
    Domácí hrají bez brankáře s šesti bruslaři v poli!

57:00
    Rantanen vybojoval kotouč, ale nepřesným pasem jej ztratil. Puk na hokejkách Floridy.

56:16
    Domácímu celku zbývá na srovnání méně než čtyři minuty. O puk se bojuje v útočném pásmu, což vyhovuje zejména Floridě.

55:44

54:52
    Avalanche kombinovali v pásmu, ke střele se dostal Duchene, jenže brankář Reimer pozorný.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 31. Ťutin (MacKinnon, Duchene) – 37. Demers (Griffith, Barkov), 47. R. Smith (MacKenzie, Demers), 51. Matheson (Sceviour, Pysyk)

Colorado Avalanche: Pickard (S. Martin) – Ťutin, Barrie, Zadorov, Wiercioch, Gelinas, Beauchemin – R. Bourque, MacKinnon, Landeskog – Rantanen, Duchene, Grigorenko – Iginla, J. Mitchell, Comeau – McLeod, Söderberg, Martinsen.
    Florida Panthers: Reimer (Luongo) – McIlrath, Yandle, Matheson, Demers, Pysyk, Ekblad – Jágr, Barkov, Griffith – R. Smith, Trocheck, Sceviour – Malgin, Bjugstad, J. Jokinen – P. Thompson, MacKenzie, S. Thornton.